Вікна

steko trok epsilon rea kbe

STEKO

TROCAL

EPSILON

REHAU

KBE

Вікно
Металопластикові вікна – це сучасні й зручні прозорі системи, які зберігають тепло приміщення в холодну пору року або дозволяють вибрати оптимальний режим провітрювання в жарку погоду. Встановлення пластикових вікон принесе затишок у Ваш будинок і комфорт у Ваш офіс.

Металопластикові вікна:
• зберігають якість навіть в екстримальних кліматичних умовах;
• витримують температурні навантаження від -50C до +50С;
• залежно від використання спеціального скла знижують рівень шуму на 43 дб;
• забезпечують високий теплозахист;
• не утворюють конденсату;
• мають підвищений захист від злому;
• широка гама кольорів дозволяє знайти рішення для самих вишуканих архітектурних рішень;
• не вимагають утеплення;
• не мають потреби у фарбуванні;
• довговічні;
• матеріал абсолютно не шкідливий для здоров”я людини й тварин.

Відео – Як вибрати вікно?

Пані Ірина з м. Здолбунів Рівненської області хоче встановити собі металопластикові вікна, а от які саме вибрати не знає, адже на ринку представлені багато виробників, а профільні системи є і тьохкамерні, і п’ятикамерні, і семикамерні. Підкажіть на що потрібно звернути увагу при виборі вікон.

Оскiльки ми є офiційними прeдстaвникaми 5 вiконних фабрик, звeрнiть увaгу нa якій фабриці, і нa якoму облaднaнні будуть вигoтoвлені Вaші вiкнa. Адже пoтрібнo чiтко рoзрiзняти, є фaбрикa якa вигoтовляє прoфiль, a є фaбрикa якa збирає вiкнa.
Висока якість вікон зaлежить нaпряму вiд облaднaння та aвтoматизації лінії. Всі потужні фабрики, які виготовляють від 2000 конструкцiї на дoбу, нaдають гaрантію 5 рoків нa кoжен вирiб, тoму для вирoбництвa якiсних вiкон пoтрібнo використoвувати лише якiсний профiль, якiсний склoпакет, тa встaновлювaти якiсну фурнiтуру.
Стoсовнo сaмих вiкон — вoни склaдаються умoвно з 3 чaстин — це прoфіль, склoпaкет, та фурнiтура (мeханізм вiдкривaння вiкна).
Знoву пoвтoрюсь, що хороша фaбрика oбов’язкoво прaцюватиме лишe з якiсним мaтерiалом, тoму прoфіль вибирайте тaкий який вaм спoдобається (можливо це кoлір бiлизни, чи лaмінації, фoрма штaпіку, дизайн), тaкож зверніть увагу на армування в профілі – воно може бути г-подібне, п-подібне та квaдратнe. Не забувайте і про тoвщину мeтaлу.
Стoсовно кaмер в прoфільній системі: 3 та 4 – камерні (мoнтaжна ширинa 6см.), 5 та 6-камерні( 7см.), та 8-камерні (8см.). Зaкoномірність oдна — чим бiльше кaмер у прoфілі, тим тeпліше вiкно.
Прoфіль це лишe 30% вiкнa, а рeштa — склoпaкeт. Дo рeчі, в нaшій клiмaтичнiй зoні, згiдно дeржавних будiвельних нoрм, світлoпрoзорa кoнструкція має мaти oпір тeплопeредaчі нe мeншe нiж. 0,75 м² °С/Вт. Нaприклад: тaким хaрaктеристикaм мoже вiдпoвідати вiкнo з 5-ти кaмeрнoго прoфiлю. Склoпакет мaє бути 2 кaмерний (3 склa) з них 2 енeргo.
Тaкож у вiкна, якi вихoдять нa пiвденну стoрону, мoжнa встaнoвити мультифункцiонaльне склo, якe збeрeже теплo взимку, i зaхистить вiд прoгрiвaння влiтку. Додатково мoжна зaпoвнити склoпакет гaзом аргоном, з ним ваші вікна стануть ще на 15% тепліші, але знову зверну увaгу, щo це має бути фaбричнe вирoбництво, дe встaновлeно oблaднaння гaз-прeс.
Однoкамерні склопакети без скла енерго можна використовувати лише всередині приміщення. Склопакети бувають різної товщини і чим ширший склопакет, тим він тепліший.
Фурнітура — також дуже важливий елемент. Вона може бути поворотно-відкидна, паралельно-зсувна, підйомно-зсувна, механічна а також з автоматикою. Вся фурнітура якісна і кожна фабрика працює з певним виробником, а як правило не менш ніж з 2 виробниками фурнітури. Зазвичай це німецького або ж українського виробництва.
На що звернули б особливу увагу, так це на протизламну фурнітуру. Якщо Ви хочете встановити вікна на 1-му поверсі, то рекомендуємо обирати саме таку фурнітуру!
Також ручку можна обрати більш надійну. У цьому нам допоможе мікроліфт — це механізм захисту стулки від провисання, блокувач помилкового відкриття, який не дозволить повернути ручку коли відкрита стулка, і тим самим він захищає вікна від помилкових дій користувача. Якщо ви вагаєтесь яке вікно вам підійде, згідно розмірів, місця розташування та щоб воно прослугувало вам не один рік, звертайтеся до компанії “Віконд”. Ви отримаєте професійну консультацію та якісне вікно. Знаходимося ми у м. Рівне на вул. Кавказька, 7 та вул. Героїв Небесної сотні, 34.

“Віконд” пропонує Вам металопластикові вікна з профілів компаній:

TROKAL

trocal металопластикові вікна

Першопрохідником серійного виготовлення і масової постачання пластикових вікон на ринок, по праву вважається торгова марка Trocal, яка займається виробництвом комплектуючих з 1954 року. Металополімерні вікна з ПВХ (полівінілхлориду) – це одна з численних спеціалізацій німецького концерну “Рrofine Group”, якому і належить цей успішний бренд. Профілі Trocal (Трокал) сьогодні вважаються найбільш якісними і потрібними як будівельникам-професіоналам, так і приватним замовникам.

Профільні системи:

TROCAL InnoNova_70.A5 classic

Розробивши TROCAL InnoNova_70.A5 classic, компанія створила орієнтовану на майбутнє систему вузьких віконних профілів для виробництва естетичних та сучасних вікон. Незначна при погляді з лицьового боку ширина забезпечує стрункість профілів при одночасно великі площі скління. Завдяки цьому в приміщення проникає більше світла, і воно стає більш життєрадісним. Цей привабливий дизайн і відмінні теплоізоляційні властивості досягаються при ширині профілю, що дорівнює 70 мм.

TROCAL InnoNova_70.A5 classic об’єднує в собі багато інноваційних деталей:
-практично невидимі ущільнення;
-елегантні штульпові профілі;
-різноманітна палітра кольорів;
-привабливий силует;
-технологія нанесення кольору AcrylProtect.

Теплозбереження: при виробництві профільної системи TROCAL InnoNova_70 враховані можливі причини виникнення тепловтрат: ширина профілю збільшена до 70 мм., використовується 5-камерна конструкція, передбачена можливість встановлення потужного склопакета з високими теплозберігаючими властивостями. Високий коефіцієнт опору теплопередачі системи дозволяє використовувати її по всій території України. Вікна з профілю TROCAL InnoNova_70.А5 classic чудово тримають тепло в будинку, що дозволяє власникові будинку значно економити на опаленні.

Міцність та надійсть: на виробництві використовується особлива технологія екструзії – з внутрішнім охолодженням, що підвищує міцність вікна. А завдяки збільшеній монтажній ширині і видаленню фурнітурного паза 13 мм. вікно менш схильне до злому.

Екологічна безпека: з 2004 р. при виробництві TROCAL застосовується безсвинцева рецептура greenline, що дозволяє рекомендувати вікна з профілю TROCAL для установки в дитячих і лікувальних установах.

Дизайн і можливості оформлення: TROCAL пропонує різноманіття варіантів зовнішньої обробки вікна. Звертаючись до можливостей TROCAL, архітектори та дизайнери реалізують найсміливіші ідеї – марка TROCAL стає незамінною при створенні індивідуального інтер’єру вікна. Декоративне оформлення TROCAL представлено декількома системами: профілі з коекструдованим акриловим покриттям AcrylProtect, різні варіанти ламінації DecoStyle, система з алюмінієвими накладками AluClip.
Профільну систему TROCAL InnoNova_70.А5 classic відрізняє сучасний дизайн. Вікна з профілю TROCAL InnoNova_70.А5 classic володіють вузькими палітурками з сучасними обрисами стулок і рам.
Стулки пропонуються в різних варіантах: зі звичною зміщеною площиною, з наполовину зміщеною стулкою і з суміщеною площиною, що дозволяє встановлювати посилений склопакет.

Профільна система TROCAL InnoNova_70.А5 classic – ідеальне рішення для скління житлових приміщень з високими вимогами по теплоізоляції. Володіючи сучасним дизайном і відмінними показниками з енергозбереження та звукоізоляції, система TROCAL InnoNova_70.А5 classic призначена для будівництва елітного житла і котеджів. Виробляється в Німеччині.

Технічні характеристики:
– кількість камер – 5;
– монтажна глубина – 70 мм;
– максимальна ширина склопакету – до 40 мм;
– привабливий сірий ущільнювач;
– коефіцієнт опору теплопередачі – 0,85 м² °С/Вт (0,79 – з армуючим металевим підсилювачем);
– екологічна рецептура greenline;
– багатоманітність варіантів обробки зовнішніх поверхонь: система ламінації DecoStyle, система алюмінієвих накладок AluClip.

TROCAL Balance

Якісне і стильне рішення для приватного будівництва, універсальне рішення для поміщення, що ремонтується.
Компанія постійно аналізує ринок, стежить за умовами, що змінюються попитом своїх споживачів,. Профільна система TROCAL Balance була розроблена в Німеччині фахівцями TROCAL і адаптована для українського ринку.

Профільна система TROCAL Balance є поєднанням багаторічного досвіду та інноваційних розробок в області світлопрозорих конструкцій з ПВХ-профілю.
Дана профільна система проводиться відповідно до сучасних норм на новітньому технологічному обладнанні провідних європейських постачальників.

Володіючи високою якістю, вікна з профілю TROCAL Balance мають елегантний зовнішній вигляд і відповідають естетичним смакам навіть найвибагливіших споживачів.

Технічні характеристики:
– кількість камер – 5;
– монтажна ширина профіля – 70 мм;
– опір теплопровідності – 0,84 м² °С/Вт (без армуючого металевого підсилювача – 0,89 м² °С/Вт);
– рецептура greenline;
– сірий ущільнювач;
– кількість контурів ущільнень – 2;
– елегантні округлі форми з гармонічними окресленнями;
ширина склопакета до 40 мм.

TROCAL Solid

Практична система для скління житлових та адміністративних приміщень.

Компанія profine постійно аналізує ринок, стежить за умовами, що змінюються попитом своїх споживачів,. Профільна система TROCAL Solid була розроблена в Німеччині фахівцями TROCAL і адаптована для українського ринку.

Профільна система TROCAL Solid є поєднанням багаторічного досвіду та інноваційних розробок в області світлопрозорих конструкцій з ПВХ-профілю.
Дана профільна система проводиться відповідно до сучасних норм на новітньому технологічному обладнанні провідних європейських постачальників.

Володіючи високою якістю і привабливим зовнішнім виглядом, вікна з профілю TROCAL Solid є розумним рішенням для того, хто вирішив встановити вікна з преміальною профільної системи в період фінансової кризи.

Технічні характеристики:
– кількість камер – 3
– монтажна ширина профілю – 70 мм
– опір теплопередачі – 0,71 м² ºС/Вт (без армуючого металевого підсилювача – 0,76 м² ºС/Вт)
– рецептура greenline
– сірий ущільнювач
– кількість контурів ущільнення – 2
– строк служби – 50 років
– елегантні округлі форми з гармонічними окресленнями
– ширина склопакета до 40 мм

EPSILON

EPSILON STANDARD 70
(чотирьохкамерна профільна система)Епсілон стандарт

Профільна система Epsilon 70 розроблена інженерами Австрії. Виробництво профілю здійснюється на обладнаннi фірми GRUBER&Co, а застосування у виробництві високоякісної сировини європейських виробників (Австрії, Бельгії, Німеччини, Швейцарії) дозволяє виготовляти продукцію найвищої якості.

Система Epsilon 70 поєднує в собі надійність та універсальність з елегантним зовнішнім виглядом. Ця система – поєднання європейської якості та прийнятної ціни.

Основні переваги:
-4-камерна система з відмінними тепло- і звукоізолюючими показниками;
-товщина стінок видимого контура профілю згідно німецького стандарту RAL – 3.0 мм;
-глянцева поверхня;
-штапик з коекструдованим ущільненням;
-можливість встановлення склопакетів 24 або 32 мм;
-двоконтурне ущільнення;
-наявність сертифікатів якості та гігієнічних висновків;
-можливість ламінування в будь-який колір.
Основні показники вікон залежать від використання типів
профільних систем та склопакетів:
Так для Epsilon Standart і наступних склопакетів вони будуть:

Тип склопакету Холод, м2К/Вт Шум, дБ Бруд, кг/м2год
4-16-4 0.35 35 0.25
4-16-4i 0.63 35 0.25
4-10-4-10-4 0.51 37 0.25
4-10-4-10-4i 0.68 37 0.25

EPSILON OPTIMA
(п’ятикамерна профільна система)5-ти камерне вікно

Профільна система Epsilon Optima виготовляється на заводі компанії “Єврофасад”, розміщеному в Криму, у м. Сімферополь. Цей завод є найбільшим в Україні екструзійним підприємством, яке нараховує 26 ліній; за своєю потужністю і продуктивністю завод «ЄвроФасад» також входить в п’ятірку найбільших ПВХ-виробництв СНД.

Екструзійний парк включає німецьке обладнання фірми Krauss Maffei, яка є безперечним лідером на ринку даного обладнання, а також екструзійний інструмент відомих австрійських компаній Gruber и Greiner.

П’ятикамерна система Epsilon Optima:

-висока якість пластику;
-монтажна ширина профілю 70 мм;
-елегантний зовнішній вигляд профілю;
-подвійний кут нахилу зовнішньої чверті профілю;
-однакова конфігурація фальца склопакету рами, створки, імпосту;
-чітка геометрія;
-5-ти камерний профіль, що забезпечує підвищені тепло- та звукоізолюючі показники;
-передбачена перегородка та спеціальні напливи для більш надійного кріплення відповідних планок на рамі;
-застосування потужного універсального підсилювача дає можливість виготовляти вікна і двері будь-якої складності.
Основні показники вікон залежать від використання типів:
профільних систем та склопакетів:
Так для Epsilon Optima і наступних склопакетів вони будуть:

Тип склопакету Холод, м2К/Вт Шум, дБ Бруд, кг/м2год
4-16-4 0.35 35 0.25
4-16-4i 0.63 35 0.25
4-10-4-10-4 0.51 37 0.25
4-10-4-10-4i 0.68 37 0.25

REHAU

Чому вікна люблять профіль REHAU?

Перевірена часом профільна система REHAU (Німеччина), що багаторазово чудово зарекомендувала себе, дозволяє виконувати вікна, двері, вітрини, перегородки, фасади, взагалі будь-які металопластикові конструкції як завгодно складної конфігурації.

Німецький підхід і продуманість кожного елементу, кожної складової майбутнього вікна – від компонентів, що входять у склад профілю, до особливої форми ущільнювача, який не тріскається ні при яких умовах, стануть запорукою повної надійності, довговічності Вашого вікна.

Фурнітура

Металопластикові вікна REHAU (Рехау) можуть комплектуватися, на вибір замовника, двома видами фурнітури – Winkhaus або ROMB-2000.

Колірні рішення

Металопластикові (ПВХ) вікна бувають не тільки білими! За допомогою ламінування білого профілю або використання кольорового профілю пластикові вікна можна декорувати під різні породи дерев або під довільний колір інтер`єру.

Терміни. Гарантія. Сервіс.

Терміни виготовлення і встановлення пластикових вікон (металопластикових вікон) REHAU коливаються в залежності від сезону.

Гарантія – 5 років на пластиковий (металопластиковий) профіль, 2 роки – на фурнітуру, ущільнювачі і склопакети.

KBE

Німецька марка КВЕ – це один з лідерів на українському ринку виробників і постачальників високотехнологічного пластикового профілю для віконних і дверних систем.

Марка КВЕ – це один з найкращих продуктів сучасного будівельного ринку. КВЕ по праву може пишатися історією свого розвитку, яка почалася в 1980 році в Берліні. Будучи піонером в області високопродуктивної екструзії, марка КВЕ в найкоротші терміни зайняла лідируючу позицію на ринку ПВХ-профілю як у Німеччині, так і в усій Європі.

Профільні системи:

Система 88 мм

Профільні системи «88мм» надають найдосконаліші можливості для енергозбереження (коефіцієнт опору теплопередачі Ro = 1,05 м2 ° С / Вт). Це покоління ексклюзивних профілів для пластикових вікон, яке встановлює нові масштаби віконної галузі.

Більша монтажна ширина нового профілю надає додаткову жорсткість конструкції профілю. При цьому лицьові поверхні профілю залишаються тонкими. Таким чином, ми створюємо новий світ ексклюзивних вікон, сучасних і витончених, з досконалими пропорціями, утворених великим потоком світла. Тонка і надійна – це нова профільна конструкція «88мм» від profine.

Основі особливості:

– поліпшена тепло-і звукоізоляція засчет більш глибокого наплаву та оптимальної монтажної ширини 88 мм
– 6-камерна технологія виконання;
– сучасний дизайн;
– разноманітність кольорів і варіантів дизайну;
– полегшена переробка профілю завдяки застосуванню одного комплекту цулаг для відрізного пилу;
– економічна ефективність зарахунок однакового конструктивного виконання фальцу рами і стулки;
– додатковий тепло- і звукозахист і безпека завдяки більш глибокого скляного фальца;
– покращена статика для великих стулок;
– більш оптимальний монтаж;
– установка середнього контуру ущільнення – як опція;
– висока сумісність з іншими системами КБЕ.

КБЕ Класикаkbe класика

Переваги “КБЕ Класика”
Встановивши вікна з профілю “КБЕ Класика” замість старих дерев’яних, Ви відразу відчуєте їх переваги перед старими. Вікна з профілю “КБЕ Класика” значно перевершують старі дерев’яні вікна по всіх основних характеристиках:

– Забезпечують підвищений рівень теплоізоляції, що дозволить Вам зберегти у будинку теплу і комфортну атмосферу, позбутися протягів, а також значно заощадити на опаленні, відмовившись від додаткових обігрівачів.
– Забезпечують високий рівень звукоізоляції, що особливо цінують жителі великих міст.
– Перешкоджають проникненню пилу. Ви відразу відчуєте, як легко дихається в приміщенні, в якому встановлені вікна “КБЕ Класика”! Витирати пил тепер буде потрібно набагато рідше.
– Не містять свинцю! Профіль “КБЕ Класика” виготовлений за унікальною рецептурою greenline без свинцю

Практичність – перш за все!

Для українського клімату вікна з профілю “КБЕ Класика” – універсальний і економічний варіант при будівництві нових будинків і реконструкції вже існуючих. Система підходить для житлових приміщень, а також рекомендована для дитячих і медичних установ. Практичність “КБЕ Класика” не залишає сумнівів

– Профіль не змінює своїх характеристик на сонці, не жовтіє, не деформується і має приємний блиск і шовковисту поверхню.
– Профіль не розбухає від вологи, не розсихається, не вимагає фарбування, легко миється.
– Термін служби ПВХ-конструкцій з профілю “КБЕ Класика” – більше 40 років. Протягом цього часу вікна зберігають всі свої характеристики!

Технологія, відточена роками

Технологія виготовлення дозволяє здійснювати найтоншу підгонку рам до міліметра. Це додаткова гарантія того, що всі властивості Ваших нових вікон повністю проявлять себе і збережуться надовго. Універсальна система дозволяє виготовляти як вікна, так і двері. Двері із ПВХ-профілю “КБЕ Класика” – ідеальний варіант для скління балконного блоку.

Технічні характеристики “КВЕ Класика”:

Монтажна ширина – 58 мм;
Максимальна ширина склопакета – 34 (50 *) мм;
Кількість камер – 3 рами / 3 стулки / 3 імпоста;
Можливість комбінації з “широкою рамою” ** – Так;
Морозостійкість – до -60 ° С;
Максимальний розмір стулки вікна – 150 см х 150 см;
Максимальний розмір стулки дверей балкону – 90 см х 235 см;
Видалення фурнітурного паза – 9 і 13 мм ***;
Коефіцієнт опору теплопередачі, м2 ° С / Вт – 0,73 (0,64 )****;
Ударна в’язкість, кДж/м2 – 39,5;
Герметичність контурів ущільнення ***** – відповідають класу А;
ДСТУ Б В.2.6-23-2001;
Довговічність (умовних років) – більше 40 років;
Екологічність greenline (без свинцю!).

Фірма Віконд пропонує наступну фурнітуру для вікон:

Фурнітура Vorne

Сучасна система фурнітури призначена для встановлення на металопластикові вікна з поворотно-відкидним, поворотним и штульповим відкриванням. В відповідності з швидко змінними потребами ринку віконної фурнитури, в ній реалізовно ряд інова-ційних конструкторських розробок і технічних рішень.

Беззаперечна якість фурнитури VORNE підтверджена рядом міжнародних сертифі-катів якості, в тому числі і українським сертифікатом УкрСЕПРО.

Фурнітура MACO

MACO (МАКО) – перевірена протягом років високоякісна система поворотної і поворотно-відкидної фурнітури для пластикових і дерев’яних вікон і дверей. Виробник – австрійська фірма MACO. На разі вона відноситься до п’яти європейських виробників поворотно-відкидної фурнітури і до трьох найбільших компаній по обороту.

МАСО – єдина з фірм-виробників фурнітури, яка серійно оснащує поворотно-відкидні механізми блокиратором помилкового відкриття відповідно до вимог ДСТУ. Це означає, що в поворотному положенні вікна неможливо ручку перевести в положення “Зачинено” або “Відкинуто”. Наявність блоку запобігає виникненню позаштатних ситуацій і, як наслідок, оберігає вікно від поломки.

Блокиратор – мікроліфт має ще одну важливу додаткову функцію – взаємодіючи з відповідною частиною, він страхує стулку від провисання, забезпечуючи безперешкодне замикання вікна. Сучасні вікна забезпечують високий ступінь герметизації приміщень, перегороджуючи доступ повітря зовні. Для забезпечення гігієнічних норм, MACO пропонує своїм замовникам можливість обладнати поворотно-відкидні металопластикові вікна механізмами для мікропровітрювання. Наявність режиму мікропровітрювання також передбачена держстандартом і допускає можливість забезпечення достатнього повітряобміну в холодну пору року.

У своєму виробництві MACO використовує тільки високоякісні матеріали. Обробка всіх деталей воском, яка гарантує прекрасний захист від корозії, зменшує тертя між шинами і надає продукції привабливий зовнішній вигляд. Основне покриття фурнітури MACO – хром 3-х валентний. Стандартний колір – сріблястий, але пропонується широка палітра колірних рішень фурнітури.

Фурнітура G-U
Переваги фурнітури G-U

Передові технології, сучасне обладнання, висока кваліфікація і досвід фахівців дозволяють Групі підприємств GU випускати продукцію, що задовольняє будь-які потреби найвимогливіших споживачів.

З технічних новинок, реалізованих в фурнітурі GU-CORVUS Plus, слід зазначити наступні переваги:
– захисне покриття «ferGUard * срібло» гарантує значне перевищення вимог стандартів по корозійній стійкості і забезпечує привабливий зовнішній вигляд всіх деталей красивим сріблясто-матовим кольором;
– відстань між точками замикання по всьому периметру вікна або балконних дверей не більше 700 мм;
– по два кріпильних шурупа біля кожного ролика на всіх замикаючих деталях;
– удосконалена конструкція фальцевих важільних передач, замикаючих пасивну стулку;
– сумісність елементів нової фурнітури з продукцією, що випускається в Німеччині фурнітурою UNI-JET;
– діапазони застосування передач і ножиць змінені в сторону збільшення і їх взаємного перетину для більшої гнучкості складських запасів;
– збільшений спектр альтернативних деталей, що дозволяють реалізовувати нестандартні варіанти відкривання;
– спеціальні опори для правильного позиціонування планки ножиць і середнього запора;
– пружинний фіксатор, що закріплює середній запор в ножицях і наконечниках;
– збільшено число профілезалежних деталей фурнітури CORVUS Plus для більш якісної адаптації фурнітури до практично всіх відомих профільних систем;
– завдяки удосконаленню технологічного процесу помітно підвищена надійність всіх вузлів і деталей, що підтверджують зрослі на порядок обсяги продажів і відсутність будь-яких рекламацій.

Одночасно з багатьма новинками в фурнітурі CORVUS Plus були збережені всі достоїнства її попередників:
– кондуктори петель і опор залишилися колишніми;
– збережено відкидання на стопорно-відкидний планки бічного розташування колишньої форми;
– нижні петлі, опори і накладки елегантного дизайну, які задовольняють всім технічним вимогам, залишилися без змін;
– розташування кріпильних отворів на верхній і нижній опорах CORVUS Plus забезпечує їх закріплення в металевому посилення мінімум трьома шурупами;
– петля ножиць і поворотна петля універсальні для лівого і правого застосування;
– горизонтальна, вертикальна і регулювання притиску в замикаючих роликах ± 1 мм шестигранним ключем 4 мм;
– блокіратор некоректного відкривання функціонує як одночасно з механізмом підйому стулки, так і окремо від нього;
– стандартні кольори накладок фурнітури CORVUS Plus: білий, коричневий, матове золото, срібло, бронза і шампань.

Завдяки своїй економічній конкурентоспроможності, забезпечується ідеальне поєднання ціни з якістю, фурнітура CORVUS Plus від Компанії GU знаходить найбільше застосування не тільки для роботи з приватними клієнтами, але також і в масовому житловому будівництві.

Завітайте до нас в магазин Віконд в м.Рівне, вул. Кавказька, 7 або вул.Небесної сотні , 34

тел.:067-360-46-44;

067-987-89-81;

тел./факс: (0362) 45-15-05

Металопластикові вікна Рівне