Балкони

Металопластикові вікна та балкони під ключ в Рівному

1-21
1328358306 310833467 3-
1353663312 999999999
151
277403-4771
73043905 1 644x461 balkony-pod-klyuchfrantsuzskie-balkony-rasshirenie-balkonov-lugansk
announce.1323871504.1.b
balkon01

Якщо Ви хочете зробити балкони під ключ або встановити металопластикові вікна, звертайтеся до нас. Балкони під ключ Рівне – наша основна спеціалізація. Багато фірм не роблять балкон в комплексі. Одні тільки встановлюють металопластикові вікна, інші роблять тільки обшивку вагонкою. Замовляючи окремо, мало того, що ціни вищі, Ви ще згодом стикаєтеся з рядом проблем. Так як часто компанії займаються установкою вікон і балконів в Рівному не враховують необхідну конфігурацію, зазори під обшивку дерев’яною або пластиковою вагонкою, утеплення, сушку для білизни, освітлення. У зв’язку з цим, фірма, яка буде робити обшивку, внутрішні роботи, на Вашому балконі, якісно їх зробити не зможе. До того ж при виконанні робіт на балконі двома організаціями при виникненні гарантійних зобов’язань, як правило, крайніх не знайти. Балкони під ключ – ціни Рівне досить прийнятні.

Компанія «Віконд» пропонує своїм клієнтам у Рівному виконання повного комплексу робіт по склінню і обшивці балконів. В результаті Ви отримуєте повністю закінчений об’єкт. А так же договір з гарантією на вікна, яка становить 5 років., І обшивку 1 рік.

Ми з 2005 року працюємо в будівельній сфері, а зокрема продаємо і встановлюємо металопластикові вікна та балкони в Рівному, робимо балкони з виносом, обшивку балконів вагонкою зовні і всередині, утеплення, підлога, вбудовані шафи і тумбочки на балконі, встановлюємо сушку для білизни, жалюзі, робимо продовження кімнати за рахунок балкона, даху.

Для виготовлення балконів під ключ, в першу чергу, визначається стан поручнів на які встановлюватимуться металопластикові вікна:

Якщо перила в поганому стані, за допомогою зварювальних робіт, вони зміцнюються. Далі в залежності від замовлення робиться винос балкона.

Після чого, на підготовлену площадку, встановлюються металопластикові вікна:

Компанія «Віконд» пропонує великий вибір металопластикових вікон та конструкцій. У виробництві ми використовуємо 3-х, 4-х та 5-ти камерні профілі провідних Німецьких виробників. Також Ви можете замовити склопакети з енергозберігаючим напиленням, шпросами і тонуванням.

Далі виконується обшивка та утеплення балкона:

Обшивка балкона виконується дерев’яною або пластиковою вагонкою. У разі продовження кімнати, гіпсокартоном. Дерев’яна вагонка – сосна з сучком-шириною 80мм. і товщиною 12 мм. Пластикова вагонка: шовна білого кольору шириною 100мм. і безшовна в асортименті під мармур і під дерево шириною 250мм.

Профілі, фурнітура, скло та всі оздоблювальні матеріали сертифіковані.

Наші співробітники завжди готові надати Вам професійну консультацію. Підібрати оптимальне рішення щодо Вашого замовлення, розрахувати вартість. Ми працюємо для того, щоб у Вашому будинку було тепло і затишно. Щоб Вам завжди хотілося повернутися додому і приємно провести час з рідними. Звернувшись до нас, Ви будете приємно здивовані якістю нашої роботи. Балкони під ключ в Ріномуціни доступні кожному.

Вікна для балкону в Рівному

м. Рівне, вул. Кавказька, 7 (НАВПРОТИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ) або вул. Небесної сотні, 34 (Автостанція «Залізнична»)

Виклик майстра для заміру балкону