Вбудовані порохотяги світових Лідерів TUBO Aertecnica та TQD.

Багаторічний досвід – безперечна світова якість!

Каталог TUBO

Прорахунок, продаж, монтаж, гарантія!

Вбудовані порохотяги з’явилися в Україні вже досить давно, і стрімко набирають популярності серед людей,які цінять свій час і якість повітря в своїй оселі, словом усіх сучасно мислячих. Вбудовані порохотяги це спасіння для людей страждаючих на алергію, адже під час прибирання, пил з будинку потрапляє в пилезбірник, а пил менш ніж 0,3 мікрона з повітрям успішно відправляється на вулицю, а в поєднанні з провітрювачами відбувається повна заміна повітря в будинку. Вбудовані Порохотяги прості у обслуговуванні, зручні, безшумні, безпечні, мають безліч додаткових гаджетів та аксесуарів, які значно полегшують, та оптимізують життя щасливих власників цих помічників. Є багато цікавих дизайнерських рішень для аксесуарів до порохотяга.

Порохотяги можуть бути як для а квартир, так і для будинків, так і для багатоквартирних будинків…..
Тепер з вбудованим центральним порохотягом QB можливе встановлення системи центрального пиловидалення і в квартирі безнеобхідності у допоміжних технічних приміщеннях. Завдяки його універсальним конфігураціям, QB можна встановлювати: на балконі, пральні, та у будь-якому приміщенні з зовнішньою стіною.QB Настінний – це альтернатива вбудованим центральним порохотягам. Якщо конструкція стіни не дозволяє встановити вбудований порохотяг, ви можете повісити його на стіну (як в закритому середовищі, так і у відкритому) скориставшись спеціальною монтажною шафою(контейнером) з оцинкованої сталі, яка є стійкою до атмосферних умов .Вбудований центральний порохотяг QB – це вирішення потреб сучасної будівлі. Він легко вбудовується у стіну та вписується у дизайн чи інтер’єр, архітектуру будинку, єдиний його елементу полі зору – це двері, але і це вирішення проблеми, оскільки дверцята легко фарбуються у будь-який колір. Центральний порохотяг QB – є не тільки альтернативою при проблемі у місце розташуванні, але й ідеальне вирішення щодо вимог дизайну.Вбудований центральний поро-хотяг QB є достатньо потужним щоб ефективно та надійно обслуговувати квартиру (котедж) площею 250 м2. Ваговими також характеристиками QB є: низький рівень шуму (58дБ), високий ступінь захисту (IP55*), компактні розміри (92x58x23), швидкість та простота в обслуговуванні, висока стійкість до атмосферних умов завдяки виготовленню з якісних, тривких матеріалів та монтажній шафі (вбудований контейнер), яка виконана з оцинкованої сталі.

 

Отже якщо ж ви сучасна людина і крокуєте в ногу з часом і вам потрібні детальні прорахунки, та якісний монтаж, гарантія на вбудований порохотяг тоді Ми чекаємо на Ваш візит до наших магазинів, які знаходятся за адресами вул. Кавказька 7 , та вул. Героїв Небесної сотні 34.

Віконд – Завжди можна домовитись.

poroh1
poroh10
poroh11
poroh2
poroh3
poroh4
poroh5
poroh6
poroh7
poroh8
poroh9