Ролети – візитка будь-якої будівлі

rollety_dlya_okon image-0-02-05-40abb9101b8514ec2299fcb25754d2417914073dc1b205794ac5a75f89a7d55e-v

Ролети є обличчям сучасних і престижних будівель, побудованих з урахуванням європейських норм. Вони добре вписуються в будь-який архітектурний стиль, мають широку гаму технічних рішень.

Ролетні системи забезпечують надійний захист від спроб злому, крадіжок майна, актів вандалізму. На сьогоднішній день вони є кращим рішенням по забезпеченню безпеки зовнішнього контуру будівлі для фінансових установ, офісних приміщень, торгових центрів.

Ролетні системи можуть монтуватися як на нові об’єкти в ході будівництва, так і на вже введені в експлуатацію будівлі, підкреслять прекрасний і респектабельний зовнішній вигляд Вашого будинку або офісу.

На відміну від застарілих грат,ролети естетичні та сучасні – Вони відкриваються в робочий час доби, персонал офісу і його відвідувачі свободно дивляться на навколишній світ без будь-яких перешкод у вигляді решітки.

Основним матеріалом, з якого виготовляються ролетні системи, є алюміній. Унікальні властивості алюмінію:

  • екологічна чистота,
  • корозійна стійкість,
  • стійкість до ультрафіолетових променів і атмосферних дій.

Захисні ролети – це металеве полотно, зібране з горизонтальних ламелів і здатне пересуватися по направляючим.

Терміни. Гарантія. Сервіс.

Терміни виготовлення захисних ролет становлять 2-4 дні. Тривалість встановлення залежить від індивідуальності замовлення.

Гарантія на захисні ролети діє протягом 1 року.

Для більш точного розрахунку Вашого замовлення, необхідно провести відповідні заміри конструкцій, які виконає високопрофесіональний майстер.

Ролети з бамбуку

Ролети бамбукові , перш за все, – елемент декору. Їх головне призначення полягає в тому, щоб перетворити кімнату, додати якусь родзинку.

Бамбукові ролети, як і штори з тканини складаються з полотна, сплетеного з пресованого бамбука, вони володіють невисокою щільністю, що дозволяє лише приглушати яскраве світло з вулиці.

Проте зараз на ринку ролет в м.Рівному з’являються бамбукові полотна з високою щільністю. Звичайно ж, вони й коштують дорожче.

Особливості використання ролет з бамбуку

Бамбукові ролети мають кілька властивих тільки їм особливостям:

перше, бамбукові горизонтальні ролети слід застосовувати в приміщеннях з сухим і теплим мікрокліматом, тому що під впливом вологи вони можуть деформуватися, втрачаючи свій естетичний вигляд.

друге, бамбук або джут є рослиною, в слідстві чого йому властиве неоднорідне забарвлення. З тієї ж причини таке натуральне полотно може мати незначні нерівності. Такі особливості тільки йдуть на користь, адже з їх допомогою бамбукові ролети виглядають вишукано і багато, привносячи в приміщення якусь екзотичність і унікальність.

Керувати шторами з бамбука або джуту за допомогою шнура легко і просто.

Бамбукові жалюзі передбачають два типи збірки полотна:

   • римська
   • рулонна.

Види продукції

Компанія Віконд в домі пропонує новинку на ринку України – металізоване дерево. Воно є відмінним дизайнерським рішенням, використовується в ролів збірці, римської збірці і для японських штор. Завдяки вставкам з металізованого волокна , вироби відмінно виглядають при включеному освітленні, відбиваючи світло металізованого дерева.

Продукція з ролів дерева прекрасно підходить для оформлення кабінетів, солідних ретро-клубів і ресторанів, а також будь-яких приміщень де в інтер’єрі присутній дерев’яний стиль.

Варіанти виконання жалюзі з бамбуку

Звертайтесь, і ми порадуємо Вас широким асортиментом продукції!