Секційні гаражні ворота чеського виробника — це Gant (Гант).

Якби мене попросили одним словом охарактеризувати ворота фірми Гант, то я би обрав слово «Простота». Коли Ви ближче знайомитесь з цими воротами, то неодмінно виникає відчуття, що з ними все просто. І це відчуття не оманливе. Вони прості і надійні, як двері. Саме в цій простоті і є їхня сила.

Фірма Гант випускає гаражні ворота під маркою Gant Plus.

Ворота Гант Плюс виготовляються за Вашими індивідуальними розмірами. Вони можуть бути як з пружинами розтягу, так і з торсіонним валом. Виготовлення воріт відбувається в Україні і триває 3-4 дні. Комплектуючі надходять з Чехії. Максимальний розмір воріт може бути 5000 х 3080 мм. Рідко хто будує побутовий гараж більшого розміру. Заводська гарантія на ворота — два роки.

Панелі

Сендвіч-панелі чеського виробництва виготовляються товщиною 40 мм. Стандартна товщина для європейських воріт. За коефіцієнтом опору теплопровідності панель товщиною 40 мм з заповненням вспіненим поліуретаном, є еквівалентною до цегляної кладки товщиною 50 см. Цілком достатньо, щоб утримати тепло в гаражі, навіть якщо гараж буде опалюваним. Додатковий плюс в конструкції панелі — відсутність містка холоду. Все полотно Ваших воріт від підлоги до перемички (притолоку) ніби залите поліуретаном, який заповнює простір між зовнішнім і внутрішнім сталевими листами. А в місці стику панелей знаходяться термоізолюючі вкладки з Енергофлексу.

Згідно європейських вимог безпеки, конструкція воріт має передбачати захист від затискання пальців. Чи варто наголошувати, що в Ганта з цим все ОК?

Малюнок поверхні панелей

Малюнок поверхні панелей воріт Гант покриває найпоширеніші варіанти, які замовляють клієнти: гофр, центральний паз та фільонка. Панель «Гофр» поставляється в двох кольорах: білому (RAL 9010) і коричневому (RAL 8014). Панель з «Центральним пазом» виготовляється в п’яти пофарбуваннях під дерево: Темний дуб, Золотий дуб, Махагон, Венге та Сатин грей. Всі пофарбування наносяться ламінаційною плівкою. Панель Фільонка випускається з ламінацією Золотий дуб.

 

 

 

 

Технічні характеристики

Для покращення рівня безпеки ворота комплектуються пристроєм захисту від обриву пружин. Для гаражів з низькою перемичкою в 150 мм існує можливість встановити стандартні ворота без доплати за низький монтаж. Направляючі для полотна воріт виготовлені зі сталі товщиною 1,5 мм і покриті подвійним цинковим шаром. Торсіонні пружини розраховані на 25000 циклів піднімання-опускання. Для ідеального ущільнення всього периметра, нижні кутові кронштейни першої панелі можна регулювати.

Додаткові можливості

Окрім стандартної комплектації фірма Віконд може запропонувати всім покупцям воріт Гант додаткові аксесуари або розширену комплектацію. Зокрема, ворота можна укомплектувати ригельним замком, вбудованою хвірткою, акриловим вікном, ручним ланцюговим приводом. Якщо у Вас висока перемичка, то можна виготовити ворота з підвищеним підйомом. А якщо низька (110 мм), то можна перенести торсіонний вал в задню частину конструкції.

Якщо згідно Ваших умов потрібно особливо ретельно утеплювати гараж, то ми можемо запропонувати панелі товщиною 50 мм.

Для довершеної зручності ворота Gant можна укомплектувати автоматикою як Gant, так і Nice, BFT чи Roger Technology. Вся ця автоматика надходить в Україну через офіційного постачальника — фірму Гант-ЮА. В Рівненській області ворота Gant та згадана автоматика розповсюджується офіційним представником — фірмою «Віконд», Вашим надійним помічником. До автоматики можна замовити пристрій розблокування.

Одне слово — Gant — це простота. Просто обрати, просто користуватись!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *