ГОРИЗОНТАЛЬНІ ЖАЛЮЗІ | ВЕРТИКАЛЬНІ ЖАЛЮЗІ | АЛЮМІНІЄВІ ЖАЛЮЗІ | ДЕРЕВ’ЯНІ ЖАЛЮЗІ | ЖАЛЮЗІ СИСТЕМИ VENUS | БАМБУКОВІ ЖАЛЮЗІ

ВЕРТИКАЛЬНІ ЖАЛЮЗІ

Вертикальні жалюзі – ідеальним чином поєднує в собі найбільш цікаві рішення для створення неповторного інтер’єру завдяки високій якості матеріалів і багатій палітрі кольорів, різноманітної візерунок матеріалу. Жалюзі з тканини по праву є самим популярним матеріалом застосовуваному при виготовленні жалюзі. Великий вибір фактур, малюнків, різних забарвлень, гнучкість, невелика вага, нескладний догляд, низька вартість – все разом це робить жалюзі з тканини ідеальним матеріалом для застосування. Додаткові властивості – стійкість до забруднень, водостійкість, не лише управління світлом, але і високий ступінь світловідбивання.

Багатофункціональний механізм управління, дозволяє ефективно управляти світловим потоком, створюючи неповторний ефект м’якого розсіяного світла. Всі тканини (ламелі) просочені спеціальним складом, що надає їм необхідну жорсткість, антистатичні, пиловідштовхуючі властивості!. Таким чином, ви вирішуєте за допомогою одного виробу відразу кілька завдань – зручність, приватність, управління світлом, функціональні можливості і стиль. При цьому Ви заощадите не лише свої кошти, але і оформляєте свій будинок сучасно зручно, сучасно, вишукано.

ВАРІАНТИ КРІПЛЕННЯ:

◦ до стелі (в т.ч підвісному)
◦ до стіни
◦ у віконний отвір (по можливості установки).

Вертикальні тканинні жалюзі чудово підходять усім, хто обожнює свіжі, новаторські, сучасні ідеї. Вони – екологічно нешкідливі їх можна застосовуються в приміщеннях, з високими вимогами до санітарно-гігієнічної безпеки, прості в застосуванні, мають великий вибір кольорів, фактур. А за варіантом управління, можуть збиратися (впораються з будь-якій зручній вам сторони), в тому числі розділяться на дві частини, або збиратися посередині (варіанти Т3 або Т4).

Застосовувати можна досить різноманітно, від головного, захисту від сонця, сторонніх поглядів, так і для маскування різних ніш, отворів або допоміжної офісної перегородки.


ТИПИ УПРАВЛІННЯ й способи складання вертикальних жалюзі (рис. 1):
– 1 – ламелі збираються праворуч, управління праворуч
– 2 – ламелі збираються праворуч, управління зліва
– 3 – ламелі збираються зліва, управління праворуч
– 4 – ламелі збираються зліва, управління зліва
– 5 – ламелі розсуваються з центру, управління праворуч
– 6 – ламелі розсуваються з центру, управління зліва.
Вертикальні штори жалюзі, керівництво та опис.

Жалюзі: вертикальні зразки тканин, колір фактура (узор).

Більшість офісів та багатоповерхових будівель тепер закривають свої вікна вертикальними завісами жалюзі. Це наслідок того, що вертикальні жалюзі є економічно ефективними і з хорошою ізоляційними властивостями. Вони дуже легкі в установці і використанні. Всі ці властивості допомогли «прижитися» вертикальним жалюзі і в домашньому інтер’єрі. Штора за своєю суттю і формою – просто трохи тканини, подібно драпіровці або завісі, які повішені на карнизі у вікні, і займає мінімум місця, щільно прилягає до вікна (або пройом вікна). Застосувати жалюзі вертикальні можна не тільки для прикраси вікна і віконних прорізів будь-якого розміру, але і для умовного поділу приміщення (наприклад замість стаціонарних і постійних перегородок)

Вертикальні штори жалюзі

Вертикальні жалюзі складаються з алюмінієвого карниза і тканини (поліестра, або поліестрових бавовняних сумішей, та інші матеріали) також часто замість тканини, використовуються і пластикові ламелі. Вертикальні штори ідеально підходять для високих вікон і ковзних дверей і вікон, так як вони забезпечують більш легкий доступ і порівняно просте управління. Вони також добре підходять для використання в офісах і конференц-залах оскільки забезпечують повну секретність і конфіденційність в закритому стані. Вертикальні жалюзі мають різні відтінки і забарвлення, від однотонних кольорів до тонких текстур (візерунків), які подібно до газу струмують по тканині; вони відмінно вписуються в стиль вікна та візуально роблять кімнати більше і вище. Вертикальні штори жалюзі – «розумний» і модний елемент інтер’єру і за вартістю дешевше ніж інші види штори, це робить їх економічно більш вигідними для офісних проектів і для практичних домовласників. Оскільки цей вид штор має вертикальне розташування, пил легко ковзає з ламелей вниз і не залишається на тканині. Для більшості типів вертикальних жалюзі, регулярне витирання пилу, або чищення пилососом – вже достатньо, щоб тримати їх в чистоті і порядку.

Вертикальні жалюзі вже міцно увійшли в наш світ є частиною нашої повсякденності. Їх класично використовують не тільки в офісах, робочих кабінетах, бізнес центрах, держ. мед. структурах і виробництві, але і в масових місцях: кафе, ресторани, спортзали, готелі, магазини, і звичайно ж домашньому обстановці. Великий і широкий вибір колірної гами і систем жалюзі: дає можливість гармонійно вписати їх в інтер’єр будь-якої складності та доповнити дизайн приміщення оригінальним елементом до того ж вельми практичним і корисним для щоденного застосування. Велика колекція матеріалу, тканин для вертикальних жалюзі, не обмежить політ фантазії і складних інтер’єрних рішень. Всі тканини оброблені особливим захисним складом, який не дає тканини деформуватися або втратити первісний колір, також просочення дає виробу захист від забруднення та пилевідштовхуючий, зверніть увагу-більш дешеві тканини мають слабку просочення і схильні швидше псується і втрачати форму, особливо після прання, тому рекомендуємо до застосування більш дорогі і щільні тканини.