TROKAL

trocal металопластикові вікна

Першопрохідником серійного виготовлення і масової постачання пластикових вікон на ринок, по праву вважається торгова марка Trocal, яка займається виробництвом комплектуючих з 1954 года. Металополімерні вікна з ПВХ (полівінілхлориду) – одна з численних спеціалізацій німецького концерну “Рrofine Group” , якому і належить цей успішний бренд. Профілі Trocal (Трокал) сьогодні вважаються найбільш якісними, і потрібними як будівельниками – професіоналами, так і приватними замовниками.

Профільні системи:

TROCAL InnoNova_70.A5 classic

Розробивши TROCAL InnoNova_70.A5 classic, компанія створила орієнтовану на майбутнє систему вузьких віконних профілів для виробництва естетичних та сучасних вікон. Незначна при погляді з лицьового боку ширина забезпечує стрункість профілів при одночасно великої площі скління. Завдяки цьому в приміщення проникає більше світла, і воно стає більш життєрадісним. Цей привабливий дизайн і відмінні теплоізоляційні властивості досягаються при ширині профілю, що дорівнює 70 мм.

TROCAL InnoNova_70.A5 classic об’єднує в собі багато інноваційних деталей:
-практично невидимі ущільнення
-елегантні штульпові профілі
-різноманітна палітра кольорів
-привабливий силует
-технологія нанесення кольору AcrylProtect

Теплозбереження: при виробництві профільної системи TROCAL InnoNova_70 враховані можливі причини виникнення тепловтрат: ширина профілю збільшена до 70 мм, використовується 5-камерна конструкція, передбачена можливість встановлення потужного склопакета з високими теплозберігаючими властивостями. Високий коефіцієнт опору теплопередачі системи дозволяє використовувати її по всій території України. Вікна з профілю TROCAL InnoNova_70.А5 classic чудово тримають тепло в будинку, що дозволяє власникові будинку значно економити на опаленні.

Міцність та надійсть: на виробництві використовується особлива технологія экструзії – з внутрішнім охолодженням, що підвищує міцність вікна. А завдяки збільшеній монтажній ширині і видаленню фурнітурного паза 13 мм вікно менш схильне до злому.

Екологічна безпека: з 2004 р. при виробництві TROCAL застосовується безсвинцевим рецептура greenline, що дозволяє рекомендувати вікна з профілю TROCAL для установки в дитячих і лікувальних установах.

Дизайн і можливості оформлення: TROCAL пропонує різноманіття варіантів зовнішньої обробки вікна. Звертаючись до можливостей TROCAL, архітектори та дизайнери реалізують найсміливіші ідеї – марка TROCAL стає незамінною при створенні індивідуального інтер’єру вікна. Декоративне оформлення TROCAL представлено декількома системами: профілі з коекструдованим акриловим покриттям AcrylProtect, різні варіанти ламінації DecoStyle, система з алюмінієвими накладками AluClip.
Профільну систему TROCAL InnoNova_70.А5 classic відрізняє сучасний дизайн. Вікна з профілю TROCAL InnoNova_70.А5 classic володіють вузькими палітурками з сучасними обрисами стулок і рам.
Стулки пропонуються в різних варіантах: зі звичною зміщеною площиною, з наполовину зміщеною стулкою і з суміщеною площиною, що дозволяє встановлювати посилений склопакет.

Профільна система TROCAL InnoNova_70.А5 classic – ідеальне рішення для скління житлових приміщень з високими вимогами по теплоізоляції. Володіючи сучасним дизайном і відмінними показниками з енергозбереження та звукоізоляції, система TROCAL InnoNova_70.А5 classic призначена для будівництва елітного житла і котеджів. Виробляється в Німеччині.

Технічні характеристики:
– кількість камер – 5
– монтажна глубина – 70 мм
– максимальна ширина склопакету – до 40 мм
– кількість контурів ущільнення – 2
– привабливий сірий ущільнювач
– коефіцієнт опору теплопередачі – 0,85 м² °С/Вт (0,79 – з армуючим металевим підсилювачем)
– екологічна рецептура greenline
– багатоманітність варіантів обробки зовнішніх поверхонь: система ламінації DecoStyle, система алюмінієвих накладок AluClip

TROCAL Balance

TROCAL BalanceЯкісне і стильне рішення для приватного будівництва, універсальне рішення для поміщення, що ремонтується.
Компанія постійно аналізує ринок, стежить за умовами, що змінюються попитом своїх споживачів,. Профільна система TROCAL Balance була розроблена в Німеччині фахівцями TROCAL і адаптована для українського ринку.

Профільна система TROCAL Balance є поєднанням багаторічного досвіду та інноваційних розробок в області світлопрозорих конструкцій з ПВХ-профілю.
Дана профільна система проводиться відповідно до сучасних норм на новітньому технологічному обладнанні провідних європейських постачальників.

Володіючи високою якістю, вікна з профілю TROCAL Balance мають елегантний зовнішній вигляд і відповідають естетичним смакам навіть найвибагливіших споживачів.

TROCAL Balance2Технічні характеристики:
– кількість камер – 5
– монтажна ширина профіля – 70 мм
– опір теплопровідності – 0,84 м² °С/Вт (без армуючого металевого підсилювача – 0,89 м² °С/Вт)
– рецептура greenline
– сірий ущільнювач
– кількість контурів ущільнень – 2
– строк служби – 50 років
– елегантні округлі форми з гармонічними окресленнями
ширина склопакета до 40 мм

TROCAL Solid

TROCAL SolidПрактична система для скління житлових та адміністративних приміщень.

Компанія profine постійно аналізує ринок, стежить за умовами, що змінюються попитом своїх споживачів,. Профільна система TROCAL Solid була розроблена в Німеччині фахівцями TROCAL і адаптована для українського ринку.

Профільна система TROCAL Solid є поєднанням багаторічного досвіду та інноваційних розробок в області світлопрозорих конструкцій з ПВХ-профілю.
Дана профільна система проводиться відповідно до сучасних норм на новітньому технологічному обладнанні провідних європейських постачальників.

Володіючи високою якістю і привабливим зовнішнім виглядом, вікна з профілю TROCAL Solid є розумним рішенням для того, хто вирішив встановити вікна з преміальною профільної системи в період фінансової кризи.

TROCAL Solid2Технічні характеристики:
– кількість камер – 3
– монтажна ширина профілю – 70 мм
– опір теплопередачі – 0,71 м² ºС/Вт (без армуючого металевого підсилювача – 0,76 м² ºС/Вт)
– рецептура greenline
– сірий ущільнювач
– кількість контурів ущільнення – 2
– строк служби – 50 років
– елегантні округлі форми з гармонічними окресленнями
– ширина склопакета до 40 мм