REHAU

Чому вікна люблять профіль REHAU?

Перевірена часом і багаторазово чудово себе зарекомендувала профільна система REHAU (Рехау) (Німеччина). Дозволяє виконати вікна, двері, вітрини, перегородки, фасади, взагалі будь-які металопластикові конструкції якої завгодно складної конфігурації.

Німецький підхід і продуманість кожного елементу, кожної складової майбутнього вікна – від компонентів, що входять у склад профілю, до особливої форми ущільнювача, який не тріскається ні при яких умовах – стануть запорукою повної надійності, довговічності Вашого вікна.

Фурнітура

Металопластикові вікна REHAU (Рехау) можуть комплектуватися, на вибір Замовника, двома видами фурнітури – Winkhaus або Gretch-Unitas (GU).

Колірні рішення

Металопластикові (ПВХ) вікна бувають не тільки білими! За допомогою ламінування білого профілю або використання кольорового профілю пластикові вікна можна декорувати під різні породи дерев або під довільний колір інтер`єру.

Терміни. Гарантія. Сервіс.

Терміни виготовлення і встановлення пластикових вікон (металопластикових вікон) REHAU (Рехау) коливаються в залежності від сезону.

Гарантія – 5 років на пластиковий (металопластиковий) профіль, 2 роки – на фурнітуру, ущільнювачі і склопакети.

imagesПрофіль з ПВХ

При встановленні вікон у старому помешканні, можна застосовувати, як 3-х камерний профіль, так і більш ефективний 5-ти камерний. Коли приміщення обладнане лічильником тепла або індивідуальною системою опалення, варто застосовувати якомога більш теплі 5-ти, або 6-ти камерні системи.

Армування

Це – металевий оцинкований профіль, який встановлюється в ПВХ-профіль, для надання міцності конструкції вікна. Завжди цікавтеся, яке армування враховане увашому замовленні. При замовленні вікон кольорового профілю мінімальна товщина складає 1,5 мм, а для білих вікон товщина армуючих профілів має бути не менш як 1,25 мм. Також велику роль відіграє армування стулок.

Відео про характеристики енергозберігаючих склопакетів з енергоефективним покриттям

З чого ж розпочати вибір пластикових вікон? Перш за все, варто звернути увагу на профіль вікна, оскільки будь-які інші комплектуючі пізніше можна легко замінити, а заміна профілю – це вже заміна цілого вікна. Розглянемо можливості облаштування житла з використанням різних профільних систем REHAU.

3-камерний профіль

3

Базова профільна система – REHAU Euro-Design 60 (3 камери, 60 мм). Ідеально підходить для засклення балконів та лоджій. Для засклення вікон найчастіше використовується на півдні України, або на іншій території України — зі спеціальним енергоефективним склопакетом.

Профільна систем REHAU Euro-Design 60 має гладку поверхню та елегантні скоси 15˚, яка довершить інтер’єр Вашого будинку. Два контури ущільнення затримують повітряний потік, запобігають попаданню пилу та вологи ззовні, а також створюють у приміщенні комфортний мікроклімат.

 

5-камерні профілі

В разі підвищених вимог до теплоізоляції, систематичного використання опалювальних приладів та кондиціонерів, Вам варто обрати «тепліші» п’ятикамерні профільні системи.

5_1

REHAU ECOSOL-Design (5 камер, глибина 70мм). Спеціальна система, яка дозволяє забезпечити максимальне проникнення світла в приміщення, при цьому зберігаючи тепло.

Саме профільна система REHAU ECOSOL-Design поєднала в собі високоякісний матеріал, досконалий рівень виробництва та оптимальне співвідношення ціни та якості.

 

 

5_2

REHAU Euro-Design 70 (5 камер, глибина 70мм). Ця система забезпечує комфортний мікроклімат взимку та влітку, дозволяючи заощадити на опаленні та кондиціюванні.

Профільна систем REHAU Euro-Design 70 надасть Вам відчуття затишку та комфорту. І до того ж різноманіття форм і кольорів стулки у поєднанні з покращеним дизайном задовольняють найвищі вимоги до дизайну та чудово прикрасить будь-яке житло.

 

 

5_3

REHAU Brillant-Design (5 камер, глибина 70мм). Енергоефективна віконна система, яка пропонує широкі можливості декору, кольорових рішень та елегантної форми профілів.

Профіль REHAU Brillant-Design забезпечує комфорт, навіть якщо на вулиці сніг та хуртовина. Завдяки монтажній ширині коробки 70 та 80 мм та двом контурам ущільнення вікна надійно захищають від холоду, протягів, вологи та пилу.

П’ять повітряних камер також виконують функцію ізолюючого бар’єру між низькою температурою зовні та високою температурою всередині приміщення (або навпаки влітку).

 

 

6-камерний профіль

Якщо для Вас заміна вікон – це не тільки засіб покращення тепло- та звукоізоляції Вашого дому, але й інвестиція у майбутнє, тоді варто використовувати якомога тепліші 6-камерні системи.

6 REHAU GENEO (6 камер, глибина 86 мм). Ексклюзивна система, яка не має аналогів. Використовується для пасивних будинків та осель з автономним опаленням.

Особливим у системі GENEO є високотехнологічний матеріал RAU-FIPRO — волокнистий композитний матеріал, який робить профіль надзвичайно міцним. У 90% виготовлення системи GENEO металеве армування, що потрібне для міцності профілю, не використовується. Завдяки цьому, досягнуто найкращі показники теплоізоляції тому, що не має мосту холоду, який виникає через використання металу, що є джерелом втрати тепла. Також віконна система GENEO має оптимальні передумови для вишуканого дизайну та комфорту і при цьому не потрібно йти на компроміси у питаннях теплоізоляції.

 

Rehau СИНЕГО

Перевага системи Rehau СИНЕГО:

1. Дуже високі показники теплоізоляції і шумоізоляції. Це призводить до значного скорочення витрат на опалення і кондиціонування приміщень.

2. Революційні показники звукоізоляції – у Вашому домі пануватиме тиша і спокій.

3. Ущільнювачі системи Рехау СИНЕГО виключають можливість продування конструкцій.

4. На особливу увагу заслуговує поверхня профілю. Нова рецептура дозволяє вікнам виглядати як нові практично весь період експлуатації. Бруд не затримується на бездоганній поверхні Рехау.

5. Можливості в дизайні не мають обмежень. Декори та ламінація дозволять досягти бездоганного зовнішнього вигляду вікон з СІТС Rehau SYNEGO.

Характеристики профільної системи СИНЕГО:

монтажна ширина (конструктивна глибина) системи становить 80 мм

кількість камер: 7 камер в рамі, 6 камер в стулці

максимальна можлива товщина склопакета: 51 мм

показник теплоізоляції: Uf = 1,0 Вт / м ² K / Rf ** = 1,0 м²K / Вт

показник звукоізоляції: Rw, P = 46 дБ

безпеку від злому до класу RC3

повітропроникність: 9A Згідно з EN 12208

ущільнення: РАУ-PREN

кількість контурів: 2 (AD) / 3 (MD)