Тканинні ролети

Знижка 5% на тканинні ролети при замовленні на сайті.

Тканинні ролети

Як можна привнести нову нотку елегантності в звичний інтер’єр? Якщо поклеїти нові шпалери для Вас не варіант, то ми можемо запропонувати Вам тканинні ролети. Цей простий і невибагливий елемент інтер’єру з легкістю перетворить Вашу звичайну кімнату в затишний салон.

Вибір тканинних ролет у фірмі «Віконд» настільки широкий, що можна підібрати свій варіант під будь-яку Вашу кімнату. Фактура тканини, малюнок чи колір — найвишуканіша забаганка знайде своє втілення.

Вирізняють два основні типи відкривання тканинних ролет: відкритого або закритого типу. Відкритий тип — найпростіший і найдешевиший тип рулонних штор. Штора намотується на відкритий вал. А щоб при провітрюванні штора не провисала, її комплектують направляючими вертикальними жилками, або нижніми зацепами.

Ролети з відкритою системою намотування полотна.

Відкрита система намотування полотна
Відмінність тканинних ролет закритого типу в тому, що вал намотування закривається коробом, а з боків по вертикалі тканина утримується направляючими планками. Відповідно в цьому випадку вал з тканиною не видно і тканина не гойдається і не провисає. Ці рулонні штори по конструкції в основному такі ж як і відкритого типу, за винятком механізмів кріплень і вала — він більш потужний.

Ролети з закритою системою намотування полотна, коли вал захований під пластиковим або металевим коробом.

Закрита система намотування полотна

Вартість рулонних штор закритого типу приблизно в два рази вища від ролет відкритого типу.

Тканинні ролети завжди обіцяють бути справжнім трендом у декоруванні не тільки вікна, а і всього приміщення. І справа тут не тільки в декоруванні, а й в захисній функції: тканинні ролети — це найкращий спосіб захистити приміщення від прямого сонячного світла. Вони чудово виглядають як в сольному виконанні, так і в поєднанні з тюллю, занавісками або шторами.

Тканини для рулонних штор відрізняються по щільності і здатності пропускати денне світло. Тому при замовленні ролети порадьтесь з майстром по заміру, яку тканину Вам краще вибрати.

Рулонні штори не вимагають прання і прасування, на відміну від традиційних штор. Вони не виділяють запаху та не збирають пил.

Римські штори

Основна відмінна риса римських штор — це спосіб їх згортання: римські штори елегантно збираються вертикально вгору, утворюючи симпатичні складки.

Римські штори — еталон вишуканості

Римські штори

Тканинні ролети “День-ніч”

Особливість будови рулонних штор День-Ніч в порівнянні зі звичайними полягає в тому, що у рулонних шторах День-Ніч тканина намотується на вал не в один, а в два паралельних шари. Також зі шторами День-Ніч міняти освітленість в кімнаті справжнє задоволення — варто лише змістити прозорі і непрозорі смужки одна навпроти одної і Ви миттєво створюєте в кімнаті романтичні сутінки.

Тканинні ролети День-ніч

Тканинні ролети День-ніч у вітальні

“Ролети 3D”

Ролети 3D — це стильні новітні сонцезахисні системи, які створюють унікальний сучасний дизайн у домівках, квартирах чи офісах. Перевагою їх є те, що ви зможете дуже просто та зручно керувати освітленістю в приміщенні.

Тканинні ролети 3D

Догляд

Для чищення ролет можна використовувати легкий неагресивний миючий засіб. В жодному випадку не можна застосовувати агресивні миючі засоби з абразивними частинками. Сильні хімічні засоби можуть пошкодити тканину. Тканинні ролети не можна прати звичайним способом, їх можна лише чистити.