Головний офіс

 • 33000, м. Рівне, вул. Кавказька, 7
  (навпроти облдержадміністрації)

 • (067) 245-15-05

 • vikond_ua@ukr.net

Магазин-філіал

 • 33013, м.Рівне вул. Небесної сотні, 34
  1-ий поверх (Автостанція «Залізнична»)

 • (067) 360-46-44

 • (067) 265-45-79

 • (050) 375-23-90

 • vikond34.ua@gmail.com

Виклик майстра по замірам
  В далекому 2005-му році фірма «Віконд» (СПД Тильчик М. В.) займалась встановленням вікон та дверей. Ми брали якісний металопластиковий профіль і робили свою роботу добре. З дня у день ми навчались та здобували досвід, помилялись і виправлялись. Непомітно минули 15 років і час від часу, озираючись назад, ми бачимо пройдений шлях. Цей шлях вражає і підтверджує, що ми шли правильно. І тому нам не страшно дивитись в майбутнє — ми рухаємось в правильному напрямку.

  Починаючи з встановлення вікон та дверей ми з року в рік примножували не лише досвід, але і асортимент товарів та послуг, які ви можете отримати:

  Віконний провітрювач — це приточно-вентиляційний пристрій, через який свіже повітря ззовні потрапляє до приміщення направленими та контрольованими потоками. Як відомо, металопластикові вікна «не дихають», на відміну від дерев’яних, але і не дають такого протягу, що приваблює покупців. Для того, щоб поєднати позитивні властивості двох віконних систем був спроектований і розроблений спеціальний вентиляційний пристрій для металопластикових вікон. Виробництво віконних провітрювачів відбувається в Англії та Польщі. В Україні реалізацією займається компанія «Здоровий Дім», а на Рівненщині офіційно продає та монтує фірма «Віконд». Обладнати провітрювачем можна як нове вікно, так і вікно, яке вже встановлене у вас. Провітрювачі бувають механічними та автоматичними, з конкретно визначеними фізичними характеристиками: шумопоглинанням, регулюванням приточного повітря та водонепроникненням. Кожен пристрій має технічне свідоцтво і всю необхідну документацію.

  Вікна, як і інші механізми, потребують технічного догляду для забезпечення максимального строку служби: змащення ущільнювача та фурнітури, регулювання фурнітури тощо. Існують спеціальні набори для догляду за вікнами, які можна придбати в магазині «Віконд», також можливий виклик майстра фірми «Віконд», який швидко та якісно виконає технічне обслуговування ваших вікон. Для більшої економії замовляйте майстра для комплексного обслуговування всіх ваших вікон. Обслуговування першого вікна коштує 100 гривень, а кожного наступного — 50 гривень (економія 50%!).

  Для виконання робіт використовуються тільки високоякісні матеріали іноземного та вітчизняного виробництва. Всі комплектуючі сертифіковані в Україні.

  Фірма «Віконд» — завжди можна домовитись!

  Чекаємо на вас вже сьогодні!

   

  А поки що можете завітати до нас віртуально