Автоматика для воріт

Автоматика для воріт

Автоматика для гаражних та в’їзних воріт в Рівному представлена широченним асортиментом і продається в дуже багатьох продавців. Все що Вам треба зробити, як покупцю — обрати з безлічі варіантів один, свій варіант. Як його обрати з мінімальними втратами ми зараз і розберемо.

Якщо розсудити, то принципово весь вибір зводиться до обирання виробника автоматики. Історично склалося, що на Рівненщині продається автоматика для ворот різних виробників, але лише з двох країн походження: Італія і Китай. Одразу можемо сказати, що серед автоматичних приводів з цих країн можна знайти як дуже якісну автоматику, так і відвертий непотріб. Окремо позиціонується автоматика з Німеччини. Вона продається в Україні, але популярністю не користується. Може й даремно, бо якість німецької автоматики досить висока.

Давайте розглянемо основних виробників автоматики для вуличних і гаражних воріт. Почнемо з італійських виробників. Їх є дуже багато і вони продаютьсья на ринку вже досить давно. Проте при виборі треба бути дуже обережним. Підводне каміння як завжди приховане і Ви про нього дізнаєтесь, але згодом, якщо не прочитаєте цю нашу статтю. А неприємності Вас чекатимуть, коли прийде час ремонтувати автоматику. Завдяки гарній якості, італійська автоматика може працювати декілька років без нарікань, але працювати вічно вона не може. І одного разу вам доведеться шукати ремонтну майстерню. І тоді Ви дізнаєтесь, що зовсім не вся автоматика, яка продається в Рівному, підлягає ремонту.

Автоматика Nice (Найс), напевно, найбільш розповсюджена і ремонтом її займається найбільша кількість майстерень. Автоматика Nice продається вже більше 10 років і за цей час зарекомендувала себе дуже добре. Купуючи її треба тільки пам’ятати, що потужність автоматики відповідає зазначеній в паспорті. Тобто Вам не варто розраховувати, що вона буде працювати понад свої можливості. Вона не буде. Лише в своєму діапазоні вона відпрацює кожну витрачену гривню.

Те ж саме стосується і інших італійських виробників: BFT (БФТ), Roger Technology (Роджер Технолоджі). Вся ця автоматика може бути відремонтована в Рівному. Принаймні у нас, у фірмі «Віконд» є запчастини або постачальники запчастин від цих виробників.

Тому обираючи автоматику поцікавтесь в продавця, чи надає від послуги з ремонту, як довго він планує працювати на ринку автоматики і до кого порадить звернутись, якщо не зможе сам усунути проблему.

Тепер розглянемо китайських виробників воротної автоматики. З ними ще простіше. Практично всі вони випускаються фірмами, які випускають партію і закриваються. Потім відкриваються знову, випускають партію під новою торговою маркою і знову закриваються. І так далі, і так далі… За винятком автоматики під торговими марками Gant (Гант) та An-Motors (Ан-Моторс).

Автоматика Gant розроблена чеськими інженерами. Виробництво автоматики відбувається в Китаї, всі приводи брендуються спеціально для Gant і відповідно реалізуються. Гарантія на автоматику надається виробником і становить один рік. Автоматика підлягає ремонту. Як гарантійному, так і післягарантійному. Запчастини є в наявності або в Рівному, або в Києві. Заради чесності варто сказати, що відсоток рекламацій по брендованій китайській автоматиці нижчий за рекламації від італійських виробників.

Схожа ситуація з автоматикою An-Motors. Її спроектували білоруські інженери фірми Alutech (Алютех). Виробництво теж розташоване в Китаї і реалізується вона в Україні від імені Алютех. На неї надається гарантія 2 роки і вона підлягає ремонту. Якщо необхідної запчастини в нас не буде на місці, то все можна замовити на заводі Алютех в Києві і отримати за 2-3 дні. На користь автоматики An-Motors ще зауважимо, що потужність її на 30% більша від заявленої в документах. Але при виборі моделі краще всеж таки розраховувати на номінальну потужність.

Після того, як Ви визначились з виробником, який Вам імпонує, треба буде обрати конкретну модель. Цей вибір краще зробити разом зі спеціалістом, якщо Ви не дуже добре на тому розумієтесь. На вибір моделі впливає вид воріт (розпашні, відкатні або гаражні), площа і вага воріт, а також умови монтажу (напрямок відкривання, вітрові навантаження, будова воротних стовпчиків або гаражу тощо).

Завітайте до нас в магазин і ми допоможемо Вам з вибором.