Бренди підвіконь, які ми пропонуємо та ціни на них:

DANKE Стандрт

| DANKE

| Open Teck

| Сrystalit

| Alber

| Aviri

pidvikon

Підвіконня грають важливу роль при виборі вікон, адже вони в процесі експлуатації приймають на себе велике навантаження. Діти люблять сидіти на підвіконнях, на підвіконнях стоять квіти які можуть подряпати покриття, лежить багато різних дрібниць — тому покриття підвіконня має бути максимально міцним. До того ж зовнішній вигляд вікна залежить від того як виглядає підвіконня, якщо він, в проецесі експлуатації, довгий час залишається “як новий”, то і вікна виглядають красиво і гідно.

Пластикові підвіконня — найбільш популярні, в першу чергу через свою доступну ціну. До того ж матеріал ПВХ з якого роблять підвіконня абсолютно не боїться вологи, і як наслідок надалі не руйнується. Більш дорогі пластикові підвіконня мають якісну облицювальну плівку, яка абсолютно стійка до подряпин, стійка до ультрафіолету і не залишає на поверхні слідів, якщо загасити об неї сигарету.

Вологостійке дерев’яне підвіконня з унікальною кольоровою гамою прекрасно поєднується з інтер’єром у стилі класицизм, ампір, модерн, мінімалізм, хай-тек, авангард. Виготовлене повністю з натуральних матеріалів, основу підвіконня утворює формостійка плита (береза, вільха), яка під впливом вологи і перепадів температур не деформується. Ця основа надалі шпонова натуральним дубовим шпоном.

Вартість підвіконня


Віконд,
Рівне, вул. Кавказька, 7 (НАВПРОТИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ) або Небесної Сотні, 34 (Автостанція «Залізнична»)

тел.: 067-360-46-44 
тел.: 067-245-15-05