ГОРИЗОНТАЛЬНІ ЖАЛЮЗІ | ВЕРТИКАЛЬНІ ЖАЛЮЗІ | АЛЮМІНІЄВІ ЖАЛЮЗІ | ДЕРЕВ’ЯНІ ЖАЛЮЗІ | ЖАЛЮЗІ СИСТЕМИ VENUS | БАМБУКОВІ ЖАЛЮЗІ

Горизонтальні жалюзі – найбільш популярний тип жалюзі, завдяки їх універсальності, компактності і зручності у використанні. Кут повороту – від 90 градусів до площини вікна (максимальне пропускання світла) до 0 градусів (максимальний захист від світла).
Можуть бути повністю згорнуті вгору до карниза.
Виготовляються з легкої і тонкої, але при цьому дуже міцною алюмінієвої стрічки.

Горизонтальні алюмінієві жалюзі – втілення практичності. Прекрасно зарекомендували себе як в офісах, так і в житлових приміщеннях. Система похилої фіксації (її іноді називають «жалюзі на струні») дозволяє кріпити горизонтальні жалюзі безпосередньо до поворотно-відкидним стулок сучасних вікон. Ламелі розташовані горизонтально і збираються в щільний рулон зверху. Урізноманітнити інтер’єр допоможе величезний вибір кольорів.

Горизонтальні жалюзі дуже практичні і здатні створити особливу ауру в будь-якому приміщенні, завдяки великій різноманітності кольору ламелей і м’якому переломленню сонячного світла.

ПЕРЕВАГИ:
– Економічність, практичність
– Плавне регулювання світлового потоку
У зібраному (піднятому, відкритому) положенні займають небагато місця – 1/15 висоти жалюзі в опущеному (закритому) положенні
– Ідеальні для металопластикових або дерев’яних поворотно-відкидних вікон

КОЛЬОРИ :
В наявності більше 40 видів забарвлень горизонтальних жалюзі.

ТЕРМІНИ:
Термін виготовлення і установки горизонтальних металевих жалюзі
-3-5 Днів в зимовий час,
-2-3 Тижні в літній час.

ГАРАНТІЯ:
Гарантія на жалюзі діє на протязі одного року.

ДОГЛЯД ЗА ЖАЛЮЗІ:
Алюмінієві горизонтальні жалюзі не вимагають спеціальних засобів по догляду. Досить регулярно мити їх з милом м’якою ганчіркою або пилососити щіткою з м’якою насадкою.
Для миття можна використовувати тільки холодну або теплу воду (не окріп)
Якщо жалюзі дуже забруднилися, то їх можна зняти, помістити у ванну з теплою мильною водою (залишаючи верхній карниз з механізмом управління над водою), ретельно сполоснути, протерти. Після цього дати жалюзі просохнути на відкритому повітрі.

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС І МИ ДОПОМОЖЕМО зробити вам правильний вибір.
Ну, а якщо ми щось не врахували, просто скажіть нам, і ми зробимо це для Вас!