Шлагбаум

Шлагбауми відомі людству з часів винаходження колеса. Саме тоді, коли були проторені перші дороги, коли візки наших предків трусились по лісах та полях, буревії почали кидати поламані дерева на дороги. І те, що пішохід може з легкістю переступити, а кінь перестрибнути, стало суттєвою перешкодою для воза з його колесами. Звідти і пішла назва «шлагбаум» — повалене дерево (нім. Schlagbaum).

Простий та ефективний засіб загородити дорогу не втратив своєї актуальності й донині.

Фірма «Віконд» продає автоматичні шлагбауми фірм Gant, Nice, BFT та An-Motors. Всі від офіційних постачальників, всі з гарантією!

Сфера застосування шлагбаумів дуже широка. Автоматичний шлагбаум можна встановлювати будь де, де треба обмежити вільний доступ автомобілям: при в’їзді в двір, на територію приватних чи державних установ, на парковку з охороною. А якщо поєднати автоматику шлагбауму з приладом зчитування карток, то можна влаштувати автоматизовану платну парковку.

Автоматичні шлагбауми комплектуються пультами дистанційного керування. Це доречно, якщо є визначене коло користувачів або мешканців, які допускаються на територію. Якщо ж шлагбаумом обладнується громадська територія, то одночасно облаштовується пульт охоронця, на якому встановлюється кнопка керування шлагбаумом.

Різні моделі шлагбаумів обладнуються стрілами різної довжини. Від 4 до 6 метрів. Для проїздів меншої ширини стрілу можна вкоротити, а для більшої ширини можна встановити два шлагбауми.