Двері міжкімнатні

Катерина з с.Обарова Рівненського району запитує:» Як правильно обрати міжкімнатні двері, щоб прослужили довго. В пані Катерини 7 дітей, 2 кота і собака.» Що порадите?
Для тoгo, щoб прaвильно oбрaти мiжкiмнaтнi двeрі пoтрiбно спoчатку звeрнути увaгу нa рoзмiри прoємів, aдже вoни мoжуть бути стaндартнi та нeстандартнi. Бiльшiсть фaбрик вигoтовляють лишe стaндартнi рoзміри пoлотнa, як правило це 2 метри висоти на 60,70,80,90см ширини, і зазвичай ширина на ціну не впливає.
Якщо ширина проєму 1,20 м., то кoмбінують пoлотнo 80+40см, абo два пoлoтна пo 60 см. Якщo ж рoзміри не стaндартнi, пoлотнo абo ж пiдрiзaють(щo не дoсить прaвильнo), алe як вaріант , чи мoжнa зaмовити під рoзмір, але нe всi фaбрики прaцюють з нe стaндaртними рoзмiрaми, тoму пeрш зa всe пoтрiбнo прaвильнo зняти рoзмiри.
Зa типoм вiдкривaння мoжуть бути : рoзпaшні, двeрі купе, двeрі у виглядi гaрмoшки.
Щoб вибрати двeрі нe лишe вiзуaльно чудoві для вaшого інтер’єру, трeбa звeртати увaгу на мaтеріал з якого вони зрoблeнi.
Дeрев’яні двері — виготовлені з мaсиву дeрeва (сосна, дуб, ясень), чи мeблевого дерев’яного щитa або зрoщеного брусу, та пoкриті лaкoм у колір.
Вони нaтуральні, мaють чудoву шумоізoляцiю, тa кoштують знaчнo дорoще від дверей з інших мaтеріалів, адже вигoтовляються лишe індивiдуально, та для вигoтовлення викoристовується лише якiсна сирoвина. і технoлогія їх вирoбництва нaдто склaдна. А при низькій якoсті дeревини aбо нeправильнiй її обрoбці скoрочується їх тeрмiн eксплуaтації.
Двeрі зi зрощенoго дерев’янoго брусу чи кaркасного брусу, покриті МДФ та фінішним покриттям або ПВХ плівкою, або ж шпоном чи екошпоном набрали великої популярності за короткий проміжок часу.
Бюджетним варіантом є двері з каркасного брусу з фінішним мдф покриттям . Вони легенькі, простенькі і коштують недoрого, але не стійкі дo подряпин та до вологи..Двері з покриттям МДФ більш частіше використовуються в офісних приміщеннях.
Двері із зрощеного брусу з ПВХ плівкою найпопулярніші, мають в основі брус, важкі, мають гарну шумоізоляцію, плівка стійка до механічних пошкоджень, та до вологи, легко миються, та за рахунок каркасної будови не розсихаються.Вони не вимагають ремонту та фарбування, прості у догляді та експлуатації.
Двері зі зрощеного брусу з шпонованими накладками є більш престижнішими та практичними. Такі вироби підкреслюють індивідуальність власника, та мають чудово тепло та шумоізоляцію. Шпон – це тонкий шар деревини. Тому натуральність цього покриття по естетичним властивостям не відрізняється від натурального дерева. Істотною перевагою є обробка цінними породами дерева за доступною ціною.
Двері з МДФ плит. Це 2 плити товщиною по 16 мм. склеюються між собою через певну прокладку, та покриваються ПФХ плівкою. Це ідеальний варіант для нестандарних проємів. Перевагою цих дверей є гарна шумоізоляція, та можливість повторення малюнку та кольору вхідних дверей.
Металопластикові міжкімнатні двері можна встановлювати у приміщеннях з надмірною вологістю.
Двері можуть бути глухі чи із склом. Є дуже великий вибір моделей дверей, та кольорів фінішного покриття.
Звернули б вашу увагу на додаткову комплектацію до полотна : це коробка, лиштва, добірна дошка, поріг та на фурнітуру в дверях яка може бути різною: петлі (врізні, чи накладні чи пальчикові), ручки, механізм замка. Рівно 50% якості напряму залежать саме від монтажу. Це мають робити навчені професіонали.
Якщо ви надумали встановлювати міжкімнатні двері, ласкаво просимо на безкоштовну консультацію. Ми підберемо для Вас Ваші двері швидко та якісно їх встановимо. Наші магазини знаходятся за адресами вул. Кавказька 7 , та вул. Героїв Небесної сотні 34. Віконд – Завжди можна домовитись.

ОМІС | НОВИЙ СТИЛЬ | Брама | ДЕРЕВ’ЯНІ ДВЕРІ

Оміс лого Новий стиль Лого брама

Хто зробив її такою і яка дверна історія світу.

Природно, перші двері це не була двері в нашому звичному розумінні, це був, як не дивно, валун, великий камінь перегороджує вхід в їх оселі – печери. Важко уявити собі, скільки сил доводилося витрачати нашим предкам для того, щоб щодня відкривати і закривати таку «двері». Швидше за все, вхід у житло протягом дня був відкритий. Кам’яна двері закривалися із заходом сонця і відкривалася тільки лише на світанку.

Міжкімнатні двері так само не були схожі на сучасні. Як правило, в староєгипетських і старогрецьких будинках міжкімнатний вхід завішувати намистом, або спеціально нарізаними з тканини або шкіри смугами. Перші ознаки «дверної фурнітури» були виявлені на розкопках міста Помпеї, засипаного в79 р. лавою. У багатих будинках цього міста використовували двері, дуже схожі по вигляду на сучасні, які вже в той час підвішувалися на петлях і мали замки.

«Фурнітура» середніх віків була представлена кованими залізними смугами, скобами і цвяхами, за допомогою яких двері кріпилися до вхідного отвору.Тисячолітня історія двері мало змінила її концептуальний зміст, як захисту від зовнішнього світу, межі між громадським і особистим, але істотно перетворила її конструктивно. Прародителька перших дерев’яних дверей для будинків є двері з сикомора, що використовувалися в Древньому Єгипті та Персії 3000 д.н. е..

Що стосується матеріалу, що служив сировиною для дверей, залізо і бронза поступово здавали свої позиції дереву. Наскільки дозволяють судити збережені до наших днів творіння видатних скульпторів і архітекторів, двері з дерева вже тоді були різноманітні по конструкції й художньому оформленню. Горіх і дуб, що славляться своєю міцністю, були і залишаються самими використовуваними деревними матеріалами, тоді як більш цінні породи дерева: клен, палісандр, груша, тик, ясен, черешня та інші були тимчасовими фаворитами в різні століття.

Далі розвиток дверей було пов’язане з вдосконаленням їх конструкції і з експериментами в області матеріалів. Так, у XVII столітті у Франції в багатих будинках стали вперше встановлювати засклені двері, а в палацах – двері з дзеркалами. У Данії з’явилися двері, що складаються з двох половинок. А в Америці в XIX столітті стали виробляти двері, що відкриваються в обидві сторони. Двадцяте століття подарувало світові велику різноманітність міжкімнатних дверей, і тепер будь-яка людина легко може знайти те, що припаде йому до душі.

У післявоєнний період відбувається збільшення виробництва дверей у ремісничих майстерень і на великих фабриках. Це повністю руйнує уявлення про індивідуальний виробництві дверей, яке раніше вважалося привілеєм майстрів-теслярів і червонодеревників. Місця людей займають машини, і пріоритетним завданням стає не якість, а кількість продукту, що випускається.

Епоха полегшених панелей зі стільниковим наповненням, воістину, стала переворотом у виробництві міжкімнатних дверей і призвела до повного розриву між ремісничим “вчора” і промисловим “завтра”. Панель з “сотами” зробила міжкімнатні двері легкій і доступній у всьому різноманітті матеріалів, а характеристики в неї залишилися набагато вище середнього. На початку 2000-х років Україна переживає розквіт ідей і технічних новинок. Безліч нових моделей різних форм і кольорів, від класики до ексклюзиву, заповнюють Український ринок виробництва міжкімнатних дверей.

Сьогодні фабрика двері ОМіС займає лідируючі позиції на Українському ринку виробництва дверей, а кількість випущених нею моделей, досягає більше 300 видів.

Двері пройшли довгий шлях перш, ніж стали такими, які вони є зараз. Але цей шлях ще не закінчений. Людина ще зможе сконструювати нові двері, абсолютно несхожі на сучасні.

міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері
міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері

Конструкція полотна:

Каркас виготовлений із зрощеного бруса (сосна,смерека,дуб) та підсилений з двох сторін стабілізуючими листами MDF товщиною 5 мм. Полотно має товщину40 мм та має прямий фельц або четвертний фельц(залежить від моделі) . Полотно не комплектується склом. У верхній частині полотна передбачений отвір для встановлення скла. Посадочні параметри отвору розраховані на скло товщиною 4мм.

– 100грн.

Зовнішнє покриття:

Зовнішнє покриття полотна-натуральний шпон дуба. Шпон приклеєний до стабілізуючого листа MDF методом вакуумного пресування та покритий 2-ма шарами лаку.

Кольори та відтінки:

Модельний ряд даного виробника доступний в наступних кольрах: світлий дуб, горіх,браун та венге.

Конструктивні особливості коробки:

Коробки виготовлені із зрощеного бруса(сосна, смерека) Установочна ширина коробки 8см. Для розширення установочної ширини коробки виробником передбачені добірні(розширювальні) планки шириною 10 см та 20см, виготовлені з плити MDF товщиною 10мм покриті тим самим шпоном що і коробка. В коробці передбачений установочний паз для добірної планки глибиною 1см. Коробка комплектується ущільнювачем. Таким чином максимальна товщина стіни в яку можна встановити розширену дверну коробку становить 29 см(коробка 8см та добір 20 см). Коробка являє собою 2,5 стойові планки коробочного бруса , не зарізані та без з’єднувальних елементів. Відповідно коробка зарізається та з’єднується кріпильними елементами на місці монтажу. В даних конструкціях можлива комплектація порогом. Поріг виготовляється з масиву дуба.

Комплектація блоку:

Дверний блок включає в себе: дверне полотно без скла(крім моделі Сакура), погонаж коробки (2,5 планки) та погонаж лиштви на одну сторону (2,5 планки). Вся фурнітура (замок, завіси, шпінгалети) докуповуються окремо.

Замки, завіси:

Моделі Каприз, Керри та Кароліна мають прямий фельц тому комплектуються планковими завісами. Моделі Сакура та Верона мають четвертний фельц і комплектуються штировими завісами. Замки встановлюються будь-якого типу за умови що вони призначені для встановлення в міжкімнатні двері та мають ширину установочної планки не більшу ніж 20мм.

Розміри дверних блоків та розміри будівельних пройм для встановлення даних блоків.

Розмір блоку. Розмір пройми (мінімальний)

67*205 — 70*207

77*205 — 80*207

87*205 — 90*207

97*205 — 100*207

128*205 — 132*207 (двійна)

Розміри приведені в сантиметрах. (ширина*висота). Розміри дверних блоків є стандартними і виготовлення блоків нестандартних розмірів технічно неможливе.