Дерев’яні горизонтальні жалюзі

У нашому каталозі представлені також горизонтальні жалюзі з дерева. Саме натуральне дерево з його неповторною текстурою і кольором, створює унікальну атмосферу тепла і затишку. Дерев’яні жалюзі, як один з елементів Вашого інтер’єру, здатні цілком змінити настрій, задати тон інтер’єру всієї кімнати, в якій почнуть панувати комфорт і умиротворення. Бризкотливий крізь такі жалюзі м’яке світло, набуває ніжний відтінок, наповнює приміщення природним і приємним освітленням.
Широкі дерев’яні горизонтальні жалюзі володіють презентабельним видом і ідеально підходять для декорування вікон великих розмірів. Вони привносять в оформлення інтер’єру особливу витонченість, в теж час, зберігаючи ділову атмосферу. Вузькі горизонтальні ламелі, в свою чергу, виглядають більш вишукано. Вони краще підійдуть для оформлення віконних прорізів, що займають невелику площу.
Дерев’яні жалюзі виготовляють із спеціально оброблених, міцних і в той же час не важких, екологічно чистих порід дерева. Вони привертають чистотою і екологічністю вихідного матеріалу – найчастіше сосни. Крім хвойних порід, використовується також бамбук, який відрізняється вологостійкістю і відмінно витримує вплив сонячних променів. Жалюзі з бамбука чудово виглядають на вікнах заміських котеджів і дачних будинків. Але це жодним чином не виключає їх використання і в міських квартирах. Вони допомагають відчувати близькість до природи, де б ви не знаходилися, будь-яке приміщення з ними стає більш домашнім і затишним.

Дерев’яні жалюзі покривають спеціальним лаком, який надійно захищає їх від дії сонячних променів, примножує термін експлуатації, заважає деформації і зміни кольору. На таких дерев’яних виробах не накопичується пил, свого руйнівного впливу не робить вологість. Крім того, жалюзі з натурально дерева не виділяють токсинів, не викликають алергій.
Стандартна ширина ламелей дерев’яних жалюзі становить 25-50 мм. Цей вид жалюзі з поворотом відноситься до елітного класу. Тепло і затишок натурального дерева заспокоює, розслаблює психіку, піднімає емоційний і душевний стан людини.
Дерев’яні жалюзі відмінно виглядають як самостійно, так і в поєднанні зі шторами, гардинами, ламбрекенами. Вікна, оформлені з використанням дерев’яних жалюзі, є чудовим прикрасою кожного приміщення та надають досконалий і вишуканий персональний стиль.