ГОРИЗОНТАЛЬНІ ЖАЛЮЗІ | ВЕРТИКАЛЬНІ ЖАЛЮЗІ | АЛЮМІНІЄВІ ЖАЛЮЗІ | ДЕРЕВ’ЯНІ ЖАЛЮЗІ | ЖАЛЮЗІ СИСТЕМИ VENUS | БАМБУКОВІ ЖАЛЮЗІ

Жалюзі з бамбуку

Штори бамбукові , перш за все, – елемент декору. Їх головне призначення полягає в тому, щоб перетворити кімнату, додати якусь родзинку.

Бамбукові жалюзі, як і ролети з тканини складаються з полотна, сплетеного з пресованого бамбука, вони володіють невисокою щільністю, що дозволяє лише приглушати яскраве світло з вулиці.

Проте зараз на ринку жалюзі з’являються бамбукові полотна з високою щільністю. Звичайно ж, вони й коштують дорожче.

Особливості використання жалюзей з бамбуку

Бамбукові жалюзі мають кілька властивих тільки їм особливостям:

перше, бамбукові горизонтальні жалюзіслід застосовувати в приміщеннях з сухим і теплим мікрокліматом, тому що під впливом вологи вони можуть деформуватися, втрачаючи свій естетичний вигляд.

друге, бамбук або джут є рослиною, в слідстві чого йому властиве неоднорідне забарвлення. З тієї ж причини таке натуральне полотно може мати незначні нерівності. Такі особливості тільки йдуть на користь, адже з їх допомогою бамбуковие ролети виглядають вишукано і багато, привносячи в приміщення якусь екзотичність і унікальність.

Керувати шжалюзями з бамбука або джуту за допомогою шнура легко і просто.

Бамбукові жалюзі передбачають два типи зборки полотна:

  • римська
  • рулонна.

Якщо при рулонної збірці воно згортається в рулон, то римська збірка утворює так звані “хвилі” , які рівномірно і красиво нависають одна над одною. Встановлювати бамбукові штори можна на будь-яку пряму поверхню.

Хочете перетворити своє житло? Тоді звертайтеся до нас, і ми надамо Вам найрізноманітніші штори з бамбука і джуту. Купити бамбукові жалюзі ми пропонуємо за помірною ціною. Ми пропонуємо тільки кращу продукцію!

Види продукції

Компанія Віконд в домі пропонує новинку на ринку України – металізоване дерево. Воно є відмінним дизайнерським рішенням, використовується в ролів збірці, римської збірці і для японських штор. Завдяки вставкам з металізованого волокна , вироби відмінно виглядають при включеному освітленні, відбиваючи світло металізованого дерева.

Продукція з ролів дерева прекрасно підходить для оформлення кабінетів, солідних ретро-клубів і ресторанів, а також будь-яких приміщень де в інтер’єрі присутній дерев’яний стиль.

Продукція, зроблена з ролів дерева, виглядає дуже дорого і презентабельно. Штори, зроблені з плетеного дерева, неодмінно сподобаються як шанувальникам англійського стилю, так і творцям східних інтер’єрів.

Бамбукові ролети виробляються з бамбука і соломи. Вони відмінно виглядають в будь-якому приміщенні і є екологічно чистими. В залежності від типу плетіння бамбукові ролети можуть повністю заховати приміщення від сонця або лише злегка розсіювати сонячне світло.

Переваги штор з бамбука

Рулонні жалюзі з бамбука мають ряд істотних переваг перед традиційними тканинними ролетами такими як:

  • величезний вибор фактур і малюнків,
  • натуральність
  • відмінний зовнішній вигляд.

Але разом з тим у них є й недолік: колір і фактура одного і того ж полотна завжди різна. Так відбувається через те, що неможливо знайти однакову сировину для виготовлення бамбукових ролет. Крім бамбукових ролет, компанія Віконд Рівне пропонує, бамбукові римські штори і окремі бамбукові полотна без механізму.

Штори з джуту

Джут – це чагарники, напівчагарники і трави, з волокон яких роблять пряжу і полотна. Вироби з джуту екологічно чисті, але на відміну від льону грубіші і дешеві. Джутові вироби повністю розкладаються в землі, а при спалюванні не виділяють шкідливих газів.

Ролети з джуту радують око і приємні на дотик. Джутові ролети повністю не ховають сонце від вас, а створюють легкий напівтемряву в приміщенні. Вночі ж вони надійно приховають вас від цікавих очей сусідів і перехожих.

Крім рулонних штор з джуту виробляють безліч інших виробів. У компанії «Віконд» можна замовити джутові римські штори, джутові ролети.

Варіанти виконання жалюзей з бамбуку

Рівне, Кавказька, 7 (НАВПРОТИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ)
тел.: 067-987-89-81 тел./факс: (0362) 45-15-05 e-mail: vikond_ua@ukr.net