Послуги

ВИМІРЮВАННЯ

Заставою успішного монтажу ПВХ й алюмінієвих виробів є правильне виконання вимірів. Найменша неточність під час самої процедури або помилка при записі результатів зведе нанівець всі зусилля, витрачені на виготовлення вікон. Кваліфікований фахівець, що виїжджає на виміри, після закінчення своєї роботи отримує не тільки точні розміри прорізу.

ПРОЕКТУВАННЯ

Власний проектний відділ компанії “Віконд” допоможе втілити в реальність найсміливіші фантазії клієнта. Будь-який об’єкт проектується індивідуально, і часто розміри, дизайн і механічна конструкція визначаються й розраховуються відповідно до вимог кожного окремого замовника.

ВСТАНОВЛЕННЯ ВІКОН

Встановлення вікон і алюмінієвих виробів – це важливий і складний процес, від якого залежить, у тому числі, і термін служби всієї конструкції. Якісне встановлення важливе не менш, ніж якість самого виробу.
У нашій компанії встановлення вікон і алюмінієвих конструкцій виконують фахівці високої кваліфікації, із застосуванням сучасних матеріалів і технологій.

ДОСТАВКА

Співробітники компанії “Віконд” дбайливо і швидко доставляють нові металопластикові вікна на місце монтажу.

ДЕМОНТАЖ СТАРИХ ВІКОН

Демонтаж старих вікон є важкою і клопіткою працею. Наші фахівці акуратно демонтують старі вікна, мінімізуючи руйнування відкосів.

МОНТАЖ РОЛЕТІВ ТА ЖАЛЮЗІВ

Компанія “Віконд” також пропонує установку зовнішніх захисних ролетів або внутрішніх жалюзі.