Вхідні двері як ніякий інший елемент фасаду відкривають для архітектора, проектувальника і замовника широкі творчі можливості. Крім того дверям доводиться витримувати постійне навантаження, вони повинні бездоганно функціонувати і захищати будинок від негоди і непрошених гостей.

Каталог металопластиковах дверних конструкцій:

product_door_designs

У відповідності з Вашими бажаннями і дизайнерськими ідеями металопластикові вхідні двері можуть бути одностулкові або двостулкові, класичні або сучасні, із заповненням з триплексу або панелей, з одним або декількома бічними елементами, двері вишукані і прості, білі, кольорові або оформлені під дерево.

Вхідні пластикові двері, завдяки широким можливостям їх застосування, є серйозними конкурентами дерев’яним і алюмінієвим конструкціям. Одна з головних особливостей вхідних пластикових дверей є обов’язкова наявність противзломних пристроїв, застосовуваних залежно від вимог та умов використання приміщення.

Вхідні пластикові двері найчастіше поставляються з посиленою фурнітурою. Петлі повинні бути розраховані на часте відкривання. Зсередини двері оснащуються металевими підсилювачами. Також конструкція дверей з ПВХ дозволяє виготовляти моделі з підвищеним захистом від злому.

Дверні профілі “Rehau”, “Epsilon”, “WDS” якнайкраще відповідають усім вимогам не тільки завдяки якості матеріалу, але і за рахунок використання додаткових підсилювачів, які кріпляться до основних профілів за допомогою зварювання.

На металопластикової вхідній групі можуть бути встановлені замки з декількома фіксаторами-ригелями. Профіль пластикових дверей може бути посилений вкладишами замкнутого перетину в рамах і стулках. У зовнішні камери профілів пластикових дверей, можуть бути вставлені додаткові сталеві вкладиші, які блокують доступ до запірних пристроїв і фальца.

Для виготовлення вхідних пластикової дверей крім підсилювальних вкладишів застосовується більш масивна стулка і посилені дверні петлі, розраховані на часте відкривання. Подібні заходи значно підвищують надійність і довговічність дверей. В офісних і виробничих приміщеннях профіль пластикових дверей також повинен відрізнятися особливою потужністю.

Фурнітура для пластикових дверей – це ефектний дизайн і експлуатація без проблем. Фурнітура та комплектуючі сучасних дверей прості й зручні у користуванні. Завдяки їм пластикові двері легко і плавно відкриваються і закриваються. За допомогою стандартного «європаза» можна встановити будь-яку європейську фурнітуру, що зручно при ремонті, не треба займатися пошуками – все легко змінюється.

Металопластикові вхідні двері можуть бути також оснащені спеціальними запорами, фурнітурою і броньованим склом, що створює додаткові перешкоди для злому. Всілякі варіанти оформлення відповідно до індивідуальних вимог замовника в змозі задовольнити самому вишуканому смаку.

Двері із пластику можна також доповнити різними засувками, штульовими елементами, електричними приводами відкривання і багатьом іншим. Таким чином, металопластикові двері стають надійним захистом від негоди, міського шуму, пилу і механічного впливу.

Сучасні технології виробництва дозволяють забезпечувати довговічність, високу якість пластикових дверей, а так само рішення будь-якої складності і колірної гами.

Металопластикові вхідні двері Рівне