Корисна інформація

Створіть здоровий мікроклімат в своїй оселі – дозвольте вашим вікнам дихати.

Провітрювач від «ВІКОНД» забезпечить комфорт у будь-яку пору року

Зайве, мабуть, розповідати про необхідність регулярного провітрювання приміщення, аби забезпечити в ньому здоровий мікроклімат. Інша справа, як це робити: відкривати періодично вікна чи скористатися сучасними технологіями провітрювання, які уже тридцять років широко застосовуються в багатьох країнах. Отож, мова йде про провітрювач, тобто приточно-вентиляційний пристрій, через який свіже повітря ззовні потрапляє до приміщення направленими та контрольованими потоками.

Виробники вікон все частіше вказують такий параметр, як «коефіцієнт інфільтрації повітря», якому варто приділити увагу. Вікно має пропускати необхідну для провітрювання приміщення кількість повітря і одночасно не допускати втрат тепла. Вікна, які мають коефіцієнт інфільтрації повітря менше 0,3 (тобто герметичні), можна використовувати в будинках з кондиціонуванням або механічною вентиляцією (нагнітально-витяжною). Відсутність цих засобів вентиляції може привести до поганого самопочуття жителів, а також утворення грибкової цвілі на стінах.

Герметичні вікна у будинках з гравітаційною вентиляцією можна застосовувати тільки у випадку, якщо в них будуть встановлені вентиляційні клапани – спеціальні пристрої, що забезпечують приплив повітря ззовні. Переваги застосування провітрювачів, які можуть ефективно використовуватися в теплу і холодну пори року, доведені багаторічною практикою. Як показує досвід, у наших кліматичних умовах віконні провітрювачі виправдовують себе під час опалювального сезону, коли неможливо часто відкривати вікна, щоб провітрити приміщення та стабілізувати рівень вологи. Провітрювачі обов’язково мають бути в приміщеннях, де є газові прилади (за правилами, користуватися газовими приладами можна тільки при відчинених квартирках для забезпечення ефективної тяги). З ними обмін повітря відбувається автоматично і контрольовано, забезпечуючи максимальну економію тепла і грошей.

Які переваги віконних провітрювачів?

*Суттєве енергозбереження за рахунок «стабілізації» струменя повітря, яке змішується під стелею з теплим повітрям незалежно від сили вітру і температури ззовні, відповідно, відсутні протяги (досягається до 50% енергозбереження у порівнянні з традиційними системами провітрювання).

*Відсутність обмежень у застосуванні в приміщеннях: провітрювачі, які працюють за принципом різниці тисків, можна використовувати у будь-яких будинках з гравітаційною системою вентиляції (за винятком будинків з механічною (нагнітально-витяжною) системою вентиляції), в різних кліматичних умовах упродовж усього року, але найбільш ефективні в холодну пору року.

*Збереження акустичних властивостей ваших вікон.

*Безпека – вікно зачинене, але «дихає»

*Зменшення кількості відкривання вікон зберігає фурнітуру, і вона працюватиме довше.

*Система працює самостійно, не потребуючи ні джерела енергії, ні обслуговування.

Варто додати, що переваги саме цього способу провітрювання приміщень, які базуються на принципі різниці в тиску, підтверджені багатьма відомими у світі виробниками вікон та провітрювачів. Першою над створенням та покращенням природної вентиляції та мікроклімату приміщення шляхом монтажу на нові, а також вже на змонтовані металопластикові та дерев’яні конструкції з герметичним притулом клапанів провітрювання в Рівненській області почала активно займатися фірма «ВІКОНД». Вона також є офіційним представником компанії «Здоровий Дім» у нашому регіоні, а отже, має право продажу та монтування віконних провітрювачів виробництва Англії (Titon) та Польщі (Ventair).

За бажанням клієнта спеціалісти фірми «ВІКОНД» можуть порадити та обладнати вікна як механічними, так і автоматичними провітрювачами з конкретно визначеними фізичними характеристиками. А саме, йдеться про рівень шумопоглинання, визначену кількість приточного повітря за годину, водонепроникнення. Варто також зауважити, що застосування віконних провітрювачів (вони сертифіковані в Україні і мають всю необхідну документацію) регламентоване державними будівельними нормами України ДБН В.2.2-15-2005, введеними в дію наказом Держбуду України №175 від 28 вересня 2005 року, що вийшов на зміну СниП 2.08.01.89 та ДБН 79-92.

Про обслуговування віконних конструкцій

Вікна, як і інші механізми, потребують технічного догляду для забезпечення максимального строку служби. Це змащення ущільнювача, змащення фурнітури, регулювання фурнітури тощо. Існують спеціальні набори по догляду за вікнами, які можна придбати в магазині «ВІКОНД», можна й викликати майстра фірми «ВІКОНД» який швидко та якісно виконає технічне обслуговування ваших вікон.

Наша адреса: магазин на вул. Кавказька, 7 (навпроти облдержадміністрації), тел. (067)245-15-05, магазин на вул. Небесної Сотні, 34 (автостанція Залізнична), тел. (067)360-46-44

0672654579, 0503752390 Андрій 0679271086 Максим 0679878981 Микола

vikond34.ua@gmail.com   vikond_ua@ukr.net