Балконні пластикові двері не схильні до корозії, володіють довговічністю і мають ті ж переваги, що й віконні конструкції з ПВХ. Пластикові двері не вимагають додаткового фарбування та оздоблення, здатні тривалий час зберігати свої властивості, забезпечуючи легке і щільне відкривання і закривання.

У балконних дверях з металопластикових профілів використовується якісна і надійна фурнітура, яка забезпечує надійний і простий хід при відкриванні та закриванні пластикової двері.

Сучасні технології виробництва дозволяють забезпечувати довговічність, високу якість дверей, будь-якої складності і колірної гами.

На балконні двері встановлюється віконна фурнітура, яка забезпечує притиск рами і стулки по периметру і, тим самим, ідеально захищає приміщення від негоди.

По поверхні дверного полотна балконні двері можуть бути заскленими і глухими. Всі вони виготовлені з ПВХ (Полівінілхлорид), який отримують з натуральної сировини.

Металопластикові двері сильно відрізняються від інших. У них багато переваг в порівнянні з дверима з інших матеріалів. Вони є важкозаймистого, стійкі до впливу лугів, кислот, вапна, стійкі до атмосферних впливів.

Ручка балконних дверей знаходиться тільки з боку приміщення, із зовнішнього боку встановлюється «черепашка» для фіксації дверей у закритому положенні.

Пластик дуже довговічний, і якщо правильно доглядати за балконними дверима вони можуть протриматися без ремонту і заміни дуже довгий час (більше 40 років).

Пластикові двері балконного блоку має два варіанти виконання – поєднання в конструкції склопакета у верхній частині і сендвіч-панель внизу або використання тільки склопакетів, що дозволить збільшити площу світлопрозорої конструкції.

Як і в металопластикових вікнах, можливе використання поворотних і поворотно-відкидних стулок. Практично не обмежені і варіанти ламінації балконних дверей.