ГАРАНТІЯ НА РУЧКИ, ЗАМКИ, сердечник 2 РОКИ

Правила експлуатації броньованих вхідних дверей з МДФ накладками ТМ Лакоста

1. Під час відкривання дверей натискати на ручку слід, переконавшись, що всі замки і клямка перебувають у відкритому стані. Якщо Ви натиснули на ручку з закритим замком, то слід, повернувши ручку у вільний стан і потягнути двері до моменту її фіксації на клямці. Після цього слід відкрити замки і тільки потім знову натискати на ручку.

2. Замикайте двері тільки після того, як переконаєтеся, що вони повністю закриті. Забороняється закривати двері з висунутими ригелями замка. Це призводить до деформації ригеля і робить неможливим використання замку. У разі виявлення ознак порушення нормального функціонування замка не намагайтеся самостійно усунути несправність.

3. Для дверей, які мають прямий контакт з вулицею, необхідно встановлювати навіс для захисту полотна від прямого попадання дощу, снігу та сонячного випромінювання. Рекомендовані розміри навісу 2м * 1,5 м. У випадки потрапляння води на двері, гарантійні умови не поширюються.

4. Не допускається вплив на двері і її комплектуючі частини активних середовищ, а саме дощ, сніг, будівельний пил, підвищена вологість і пр.

5. Щоб уникнути псування оздоблення забороняється використовувати для чищення дверей засіб з хімічно активними й абразивними компонентами. Догляд за декоративними накладками здійснюйте у відповідності з вимогами по догляду за дерев’яними виробами.

6. Запирання замків слід виконувати повністю, повернувши ключ на максимальну кількість обертів. Рекомендується замикати двері на всі наявні замки.