Ви міняєте вікна? Шукаєте оптимальні варіанти для квартири, дому, офісу, магазину? Якщо у приміщенні не передбачена дорога система вентилювання з рекуперацією тепла, то для збереження екології приміщення і власного здоров’я вимагайте вікна з вмонтованими провітрювачами.

Сьогодні, вікна з вмонтованим провітрювачами – це вікна, які відповідають сучасним потребам споживачів та, що не менш важливо, державним законодавчим вимогам. Саме невеличкий провітрювач у вікні може гарантувати вам постійний необхідний повітрообмін, уникнення проблем з запотіванням вікон і утворенням грибка. Провітрювачі стануть для вас незамінними взимку, коли мороз надворі не дозволяє залишати вікна відкритими. Провітрювач – це доступ до свіжого повітря ззовні при закритому вікні.

Для квартири, дому чи офісу оптимальними будуть щілинні провітрювачі торгових марок Ventair (Польща) або Titon (Англія).

Для цокольних поверхів, торгових чи густонаселених офісних приміщень, приміщень, де відкриття вікон небажане, оптимальним рішенням будуть вмонтовані провітрювачі Varіglaze від Titon.

Щілинні провітрювачі. Вигляд з вулиці Щілинні провітрювачі. Вигляд  в приміщенні

Щілинні провітрювачі. Вигляд з вулиці та в приміщенні.

Вмонтовані провітрювачі. Вигляд з вулиці Вмонтовані провітрювачі. Вигляд в приміщенні.

Вмонтовані провітрювачі. Вигляд з вулиці та в приміщенні.