Скління балконів з виносом або розширенням-користується все більшою популярністю, тому що дозволяє збільшити простір усередині балкона, що дійсно важливо в нинішніх умовах великого темпу зростання цін на квадратний метр нерухомості.

Що таке виніс балконів?

Винос – суцільнозварна конструкція, жорстко закріплена до панелі балкона або фасаду будинку. Після виготовлення каркаса виносу, винос закривається екраном або сайдингом з боку вулиці. Виконується ряд робіт тепло, звуко та гідроізоляції виносу. Ступінь ізоляції визначається замовником. Винос виготовляється з профільної труби різного перерізу. Перетин профільної труби визначається параметрами виносу, балкона і віконних конструкцій: ширина, довжина, висота і вагу. Розрахунок і креслення виносу робляться так, що б конструкція була надійною і легкою.Винос можливо зробити від 100 мм до 400 мм, при цьому ми повинні враховувати, що підвіконня повинен виступати в усередину від 40 до 100 мм для того, щоб можна було підвести під нього обшивку і утеплювач.

У роботі, в першу чергу, звертається увага на стан парапету. Металевий парапет часто перебуває у незадовільному стані: погано закріплений у стіни – хитається, підгнила арматура в нижній частині. У таких випадках необхідно провести зміцнення парапету за допомогою електрозварювання і металевою профільної труби. Кронштейни виносу виготовляються з звареної профільної труби, які закріплюються до металевого парапету за допомогою зварювання, а до бетонного – за допомогою анкерних болтів. Монтаж кронштейнів в кожному випадку розглядається індивідуально. Кронштейни для жорсткості конструкції кріпляться між собою за допомогою прямокутної труби, яка в подальшому використовується як Підставочний профіль. На Підставочний профіль встановлюється конструкція скління.Кронштейни з боку вулиці закриваються фартухом з оцинкованого заліза – якщо парапет бетонний. Якщо парапет металевий – використовується сайдинг ПВХ, пластикова вагонка або профнастил-за бажанням Замовника. Вгорі кронштейни закриваються козирком. Таким чином балкон набуває закінченого акуратного вигляду.

Єдиним “але”, яке може вплинути на Ваше рішення з виносу балкона може стати не узгодження цих дій. Іншими словами, працівники ЖЕКу на законних підставах можуть заборонити винос скління. Подивіться на Ваш будинок із зовнішнього боку – якщо виноси скління вже зроблені у сусідів, і Ваші сусіди не проти таких робіт, то ніяких проблем не повинно бути.

Види виносів або просто заміна парапету під металопластикові віконні конструкції:

Новий парапет без виносу (висота парапету не обмежена, ціна залежить від обсягу робіт).

Великий та малий виноси (від 5 до 45 см назовні, висота парапету не обмежена).

Великий винос – виготовляється з нуля з усіма можливими підсиленнями і виносом назовні від 5 до 40см.

На винос, який проводитися за межами нижньої панелі балкона потрібний спеціальний дозвіл.

Зварювальні роботи – невід’ємна частина праці, пов’язана безпосередньо з благоустроєм балкона.

Що варто враховувати при склінні балкона?

На балконі (довжиною 3м, висотою 1,6 м, шириною 1,2 м) вага скління з однокамерним склопакетом по всьому периметру буде приблизно 350 – 400кг. Відповідно нижня частина Вашого балкона, на яку встановлюється скління не розраховане на таку вагу. Тому ми пропонує посилення або заміну металевого каркаса.

Багато замовників припускають, що посилення каркаса під скління виглядає як “металеві трикутнички або смуги” приварені до металевих поручнів, і вартість такої конструкції автоматично прирівнюється до вартості пари ящиків алкоголю. Тому не рідкісні випадки звернення замовників з проханнями встановити скління на існуючу металоконструкцію, зроблену знайомим за дуже дешево. Навіщо платити більше.

Можна припустити, що дана конструкція витримає квітковий горщик, або білизняний мотузок з сотнею шкарпеток на ній, але не більше.

Після демонстрації замовнику процесу відривання руками “трикутничків або смуг” від балкона починається повна переробка конструкції.

Практично будь-який новий каркас або винесення вимагає посилення периметра перил балкона і установку додаткових стійок опори каркаса балкона, які робляться з проф.труби 40х25, 40х40, 50х25 або 50х50 залежно від товщини профілю та ваги скління. У деяких випадках потрібне виготовлення просторової суцільнозварної конструкції, яка кріпиться до фасаду будівлі і не створює ніякого навантаження на балкон.

КОРИСНО ЗНАТИ:

Згідно типової серії 1.137.1-9 випуск 1, розрахункове навантаження на огородження балконних плит становить не більше 100 кг / пог.м, а при експлуатації будинку понад 15 років розрахункове навантаження зменшується до 50-70 кг / пог.м, у зв’язку з зносом плити і корозією металу.

При остеклении и отделке балкона вес 1 пог.м. пластикового витража высотой 1,5 м с двойным стеклопакетом составит около 60-65 кг, вес одного метра наружной отделки сайдингом – около 5 кг, вес одного метра внутренней отделки пластиком – около 5 кг.

Разом фактичне навантаження на огорожу балконної плити становить 70-75 кг на 1 пог.м.

У середньому навантаження на стандартному балконі 350-400кг + середня вага 1 особи 80кг + речі на балконі = 400-500 кг

Виходить, що при склінні і обробці балкона фактичне навантаження на огорожу перевищує розрахункову на 20 кг / пог.м, тобто огорожа перебуватиме в перенапруженням стані.

А тепер задумайтеся, який перевіс на балконну плиту при середньому навантаженні 250-300кг,в середньому 150-200кг, що перевищує допустиму навантаження практично в 2 рази.

Деяких замовників лякає «зварювальний апарат» так як всі звикли бачити величезну коробку з товстими проводами і великим споживанням електроструму, але технології не стоять на місці, і ми ними успішно користуємося.Наші апарати дуже компактні і беруть електрики не більше як мікрохвильова піч, тому не варто лякатися зварювальних робіт.

У наш час застосовується не тільки електро-і газозварювання, не без уваги існують такі види, як аргонная, плазмова, лазерна і електрошлакове зварювання, але дані види не застосовні при установці балконних рам або рам для лоджій, тому що мають інше призначення.Повернемося до електрозварювання. Через простоту в практиці, даний вид зварювання набрав більш широкого застосування. Але навіть цей вид має свою альтернативу – зварювання за допомогою термітних олівців, які можна виготовити самостійно в домашніх умовах. Природно, при застосуванні останнього виду зварювання, міцність отриманих швів гарантувати ніхто не зможе. Тому фахівці нашої компанії використовують технологію електрозварювання, тому що вона є провідним видом зварювання в промисловості і нашої діяльності.

Практично кожен балкон в Рівному потребує доопрацювання або ремонтно-реставраційних робіт.Встановити скління як годиться, або заощадити гроші вирішувати Вам.

І пам’ятайте, якість виконаних зварювальних робіт – запорука не тільки міцності конструкції, що монтується до фасаду будинку або встановлювану на балкон або лоджію, а й гарант безпеки здоров’я мешканців приміщення!

ВАРІАНТИ СКЛІННЯ БАЛКОНУ:

Cтандартні блоки збираються в один ряд по всьому периметру, частину їх можна зробити глухими (в склі або сендвічі), що дозволить знизити вартість вікон для балкону, а частину поворотними або поворотно-відкидними.


балкон Г-подібний

балкон П-подібний ліва боковина-сендвіч

круглий балкон

балкон П-подібний

лоджія Г-подібна з лівою боковиною

лоджія Г-подібна з правою боковиною

Що варто враховувати при склінні балкона?

На балконі (довжиною 3м, висотою 1,6 м, шириною 1,2 м) вага скління з однокамерним віконним склопакетом по всьому периметру буде приблизно 350 – 400кг. Відповідно нижня частина Вашого балкона, на яку встановлюється вікна для балкону не розраховане на таку вагу. Тому ми пропонує посилення або заміну металевого каркаса.

Багато замовників припускають, що посилення каркаса під скління виглядає як “металеві трикутнички або смуги” приварені до металевих поручнів, і вартість такої конструкції автоматично прирівнюється до вартості пари ящиків алкоголю. Тому не рідкісні випадки звернення замовників з проханнями встановити вікна для балкону на існуючу металоконструкцію, зроблену знайомим за дуже дешево. Навіщо платити більше.

Можна припустити, що дана конструкція витримає квітковий горщик, або білизняний мотузок з сотнею шкарпеток на ній, але не більше.

Після демонстрації замовнику процесу відривання руками “трикутничків або смуг” від балкона починається повна переробка конструкції.

Практично будь-який новий каркас або винесення вимагає посилення периметра перил балкона і установку додаткових стійок опори каркаса балкона, які робляться з проф.труби 40х25, 40х40, 50х25 або 50х50 залежно від товщини профілю та ваги скління. У деяких випадках потрібне виготовлення просторової суцільнозварної конструкції, яка кріпиться до фасаду будівлі і не створює ніякого навантаження на балкон.

Пам’ятайте Ваша безпека і комфорт на балконі у Ваших руках!