Ви виробляєте вікна і хочете, щоб Ваша продукція була сучасною, якісною і мала конкурентну перевагу?

Ви розумієте, що ринок не стоїть на місці, що споживачі сьогодні більш освідченні і вимогливі, ніж вчора?

Ви втомились від дзвінків невдоволених клієнтів, які жаліються на запотівання та грибки? Ви будуєте бізнес з довгостроковими цілями і хочете мати хорошу репутацію, як виробник якісних вікон?

Розширте асортимент Вашого виробництва вікнами з провітрювачами!

Переваг у такого кроку багато. Ось найголовніші з них:

Відповідність сучасності. Практика монтажу та продажу віконних провітрювачів є неабиякою перевагою при виграші тендерів.

Збереження престижу. Позбавлення від рекламацій та негативу від споживачів з приводу появи конденсату.

Відповідність законодавчим нормам. Практика встановлювання провітрювачів в Україну тільки приходить, хоча законодавчо вона впроваджена вже протягом чотирьох років (ДБН В.2.2-15-2005). Першочерговою причиною цьому є необізнаність фахівців віконного бізнесу, які продають не сучасні вікна зі всіма необхідними властивостями для екології приміщень, а дешеві, герметичні квадратні метри. Ця ситуація швидко міняється і скоро жоден об’єкт не здаватиметься в експлуатацію, якщо вікна у ньому не обладнані провітнювачами.

Віконним виробництвам ми пропонуємо:

Ознайомчий комплект найпопулярніших провітрювачів за акційною ціною. Проведення навчання для персоналу, задіяного у продаж вікон. Оформлення точки продажу вікон матеріалами про провітрювачі і переваги вікон з провітрювачами. Консультативну допомогу при впровадженні технологій по монтажу провітрювачів. Під кожен провітрювач розроблена монтажна карта.

Компанія є єдиним представником “Здорового дому” в Рівному та Рівненській обл.


Відео: як відбувається монтаж провітрювача на віконному виробництві.