ГАРАЖНІ ВОРОТАЗАВАНТАЖИТИ КАТАЛОГ(PDF)

ДИЗАЙН ВУЗЬКА ВАГОНКА (гофр) – BASE

Гаражні ворота в дизайні вузька вагонка підходять для будь-якого типу будинку і стін, завдяки ясним лініях і точним проміжків між лініями. Легкий догляд та надійна експлуатація відносяться до основних переваг цього виду воріт. Ворота в дизайні гофр поставляються стандартно в білому кольорі, за бажанням можна вибрати будь-яке забарвлення за зразками RAL або імітацію дерева у виконанні – золотий дуб, темний дуб або махагон. Поверхня підкреслюється обробкою Woodgrain (текстура деревини). Використання гладкою вагонки дозволяє застосування технології ламінації панелей, яка розширює спектр імітації дерева і відтінків.

ДИЗАЙН КАСЕТА (ФІЛЕНКА) – SAFE

Ворота з дизайном фільонка, популярні вже багато років завдяки своєму особливому зовнішньому вигляду, який чудово доповнює архітектуру Вашого будинку. Касетні ворота краще всього поєднуються в композиції з використанням декоративних стекол. Ворота завжди поставляються в обробці woodgrain (текстура деревини), як в стандартному білому кольорі, так і при виборі кольору з палітри RAL, або імітації – золотий дуб, темний дуб або махагон.

ДИЗАЙН ЛІНІЯ (ШИРОКА ВАГОНКА) – LINE

Ворота з середньою лінією все більш популярні у любителів сучасного дизайну гаражних воріт. Їх перевага полягає в простоті і практичності. Лінія посередині створює оптично чіткі і рівномірні лінії в сучасному дизайні, який доповнює Ваш будинок. На панелі широка вагонка, яка або гладка, або woodgrain (текстура деревини) можна застосовувати широкий діапазон кольорів за шкалою RAL. При виборі однієї з стандартних імітацій під дерево, або додаткову ламінацію – панель може бути тільки гладкою.

ДИЗАЙН ГЛАДКИЙ – FLAT

Ворота в цьому дизайні, зі своїм сучасним і розкішним виглядом, знаходять все більше прихильників. Ворота, виготовлені з цих панелей, доповнюють сучасну архітектуру в будівництві. Перевагою є простота, практичність і легкість в обслуговуванні. Гладкий дизайн дозволяє в широкому діапазоні застосування всіх кольорів по RAL, а також, розширене використання технології ламінування імітацій. Цей варіант ідеально підходить для проектування широкого спектру декору з нержавіючої сталі і різних форм вікон. Цей варіант воріт поставляється тільки в гладкому дизайні, тобто без структури дерева woodgrain.

ДИЗАЙН V-ПРОФИЛЬ

V-профіль, це новий тип панелей, які з першого погляду привертають своїм оригінальним дизайном. Витончене зміщення ліній шириною 8 мм або 16 мм створює елегантний вигляд, який гармонійно поєднується з сучасною архітектурою будинку. Поверхня завжди гладка. Панель поставляється в стандарті – в серебренном кольорі, а також можливе застосування широкого спектру кольорів RAL.

Чеська фірма KRUZIK діє на ринку вже більше 17 років і є традиційним виробником секційних воріт гаражної та промислової серії. Багатий досвід з виробництва та продажу секційних воріт в Чехії і на європейському ринку, зараховує цю фірму до самим великим виробникам у цій галузі. Фірма постійно зміцнює свою позицію на європейському ринку, і в даний час регулярно поставляє продукцію в 11 країн світу.

Сертифікат TÜV для всіх виробів фірми KRUZIK та сертифікат ISO 9001:2008 для системи управління якістю, гарантують використання найсучасніших технологій у виробництві воріт. Безпека продукції гарантує високий європейський норматив EN 13241-1.

Завдяки великому досвіду та наявність сертифікату, фірма в даний час пропонує і гарантує найвищу якість, безпеку продукції, гарантію якості виробів і більшу гнучкість у роботі з навчанням фахівців.

Промислові та гаражні ворота завжди виготовляються точно за індивідуальними розмірами, завдяки чому досягається максимально ефективне закриття кожного отвору.

image-0-02-05-6b8a84af119b6d75459576e534fc6f2f6710995ee7743ee89be97413926c9a42-v image-0-02-05-8c67da185cb0b440842d1f4e15eba19488dd077505d3ef144d7b80193757614b-v