Секційні гаражні ворота Kruzik (Кружик) — Ви собі навіть не могли такого уявити!

Але про все по порядку. І почалось все 1994 року в Чехії. Простий чеський хлопець з гарним прізвищем Кружик організував власну родинну фірму з виготовлення гаражних воріт. Все зробив за власні гроші без залучення іноземних інвестицій. Щоб подобатись клієнтам, фірма Кружик робила якісні ворота точних розмірів за індивідуальними замовленнями. За понад 23 роки в цьому плані нічого не змінилось — Кружик продовжує робити гарні якісні ворота за індивідуальними розмірами. Змінилась географія замовників — сьогодні це вся Європа і Україна в тому числі.

Зазвичай, при значному збільшенні обсягів виробництва, фірми уніфікують технологічні процеси, стандартизують типорозміри і кінцеву продукцію, але тільки не Кружик. Навіть ставши крупним європейським виробником секційних воріт, Кружик залишився родинною чеською компанією і без вагань приймає в роботу нестандартні замовлення. Якщо від Вашого гаражного отвору відмовились всі виробники секційних воріт і у Вас почали опускатись руки, то ми спішимо втішити Вас. Ви правильно поступили, звернувшись до фірми Віконд, щоб детальніше дізнатись про Кружик. Технічні спеціалісти заводу завжди йдуть назустріч клієнтам і розробляють рішення, які закриють Ваш гараж найкращими воротами.

Ворота Kruzik

Панель

Для виготовлення воріт Kruzik використовує сендвіч-панель товщиною 40 мм. Зовнішній та внутрішній сталеві листи товщиною 0,7 мм і між ними наповнення поліуретановою піною — тепло забезпечено. Стикування панелей при закриванні воріт сконструйовано таким чином, щоб пальці не можна було защемити. Тут все стандартно і на європейськоу рівні, а справжні дива ще попереду.

Ворота Kruzik

Малюнок поверхні панелей

Малюнок поверхні сендвіч-панелей традиційно широкий:

  • якщо Ви полюбляєте класику, якщо Вам подобаються традиційні секційні ворота або якщо Ви не знаєте, який малюнок поверхні панелей Вам подобається, то Вам потрібні ворота в дизайні Вагонка (Base). Завдяки чітким і точним лініям вони пасують до будь-якої будівлі;
  • якщо Вас цікавить класична класика, щось з позаминулого сторіччя чи ще давніше, якщо Ви хочете врізати вікна або декоративні вставки в свої ворота, то спеціально для Вас створені ворота в дизайні Касета (Safe). Це те, що в інших виробників називається фільонка;
  • якщо Вас вабить сучасний дизайн, простота і практичність, якщо в оздобленні фасаду превалюють чіткі і рівномірні лінії, то Вам підійдуть ворота в дизайні Лінія (Line);
  • якщо Вам до вподоби сучасний дизайн і Ви знаєте слово “лакшері”, якщо сучасна архітектура примушує Ваше серце битись швидше, якщо Вам потрібні простота, практичність і легкість в обслуговуванні, то Вас чекають ворота в Плоскому дизайні (Flat). Широкий спектр декору з нержавіючої сталі та вікна різноманітних форм найкраще пасують саме до цих воріт;
  • якщо Вас цікавить все незвичне, якщо Ви хочете надати своїм воротам елегантну перспективу, якщо Ваш будинок зведений в сучасному архітектурному стилі, то Вас, безумовно, зацікавлять ворота в дизайні V-профіль.

Kruzik види панелей

Кольори

Нарешті ми наблизились до унікальної пропозиції, яка робить Кружик Кружиком. Це кольорова гама. Почати треба з того, що по замовчуванню всі ворота випускаються білого кольору, а далі своїм клієнтам Кружик пропонує якусь неймовірну кількість оздоблень воріт під дерево. 60 варіантів! Шістдесят варіантів (!!!) пофарбувань під дерево. Все завдяки тому, що для нанесення малюнку під дерево використовується ламінаційна плівка. Найкраща ламінаційна плівка. Якщо у Вас вікна чи двері заламіновані в якомусь ексклюзивному кольорі під дерево, то при замовленні воріт Кружик Вам достатньо знати номерний код ламінації. І Кружик підбере Вам саме таку ламінацію воріт.

Kruzik ламінація під дерево

Але і це ще не все. Спеціально для Вас Кружик може пофарбувати Ваші ворота в один із, тримайтесь міцніше, в один із 3000 (трьох тисяч) однотонних кольорів. Ви можете собі це уявити? Я не можу. І потім не кажіть, що Ви не замовили секційні ворота Кружик у фірмі Віконд, бо для Вас не знайшлось підходящого кольору.

Але і це ще не все. Особисто в мене нерви вже тремтять як струна, але я мушу це сказати. Спеціально для Вас. Кружик. Може. Оздобити. Ваші. Ворота. Вашим. Прінтом.

Вишенька на цьому торті — це можливість замовити індивідуальний декор з нержавіючої сталі або декоративного скла. На скло піскоструменевим методом можна нанести візерунок. …Все, видихайте.

Пружини

Секційні гаражні ворота Kruzik комплектуються тільки торсіонними пружинами. Вони врівноважують полотно і забезпечують легкість відкривання воріт будь-якого розміру навіть в ручному режимі.

Аксесуари

Широкий вибір аксесуарів для Ваших воріт Kruzik (ручки, ригельні замки, вікна різних форм та вентиляційні решітки) дозволяє задовольнити будь-які потреби. Запобіжник від падіння воріт при розриві торсіонних пружин є невід’ємним елементом безпеки на всіх воротах. А для ідеального вирівнювання і врівноваження воріт в стандартному комплекті йдуть спеціальні нижні регулювальні петлі.

Монтаж

Якщо висота перемички (притолока) у Вашого гаража всього 70 міліметрів, то виробники гаражних воріт запропонують Вам низький або вбудований монтаж. І тільки Kruzik тихо запропонує стандартний монтаж з торсіонним валом. А якщо у Вас знайдеться ще 40 міліметрів і висота перемички буде 110 мм, то Кружик запропонує ще й автоматику. Бо все, що нам треба — щоб Ви лишились задоволені.

Автоматика

Автоматика Kruzik програмується таким чином, щоб у випадку, коли при закриванні воріт полотно зустрічає якусь перешкоду, рух одразу припинявся і автоматика давала реверс на два сантиметри, і зупинялася. Ви можете безпечно усунути перешкоду і продовжити закривати ворота. Просто слідкуйте, щоб в воротах не спав пес та не грались діти.

Ну то що? Купляєте Kruzik? Їдемо на замір?