Головний офіс

 • 33000, м. Рівне, вул. Кавказька, 7
  (навпроти облдержадміністрації)

 • (0362) 45-15-05

 • (067) 245-15-05

 • (067) 987-89-81

 • vikond_ua@ukr.net

Магазин-філіал

 • 33013, м.Рівне вул. Небесної сотні, 34
  1-ий поверх (Автостанція «Залізнична»)

 • (0362) 40-15-05

 • (067) 265-45-79

 • (050) 375-23-90

Виклик майстра по замірам

Фірма «Віконд» працює у сфері виробництва і монтажу металопластикових та алюмінієвих віконних систем з 2005 року. Це перша у Рівненському регіоні фірма, яка почала активно працювати над створенням і покращенням природної вентиляції, а саме - монтаж на нові, а також на вже змонтовані металопластикові та дерев’яні конструкції з герметичним притулом клапанів провітрювання. Фірма «Віконд» є офіційним представником компанії “Здоровий Дім” у Рівненському регіоні, а отже, має право продажу і монтаж віконних провітрювачів виробництва Англії та Польщі.

Провітрювач - це приточно-вентиляційний пристрій, через який свіже повітря ззовні потрапляє до приміщення направленими та контрольованими потоками. Провітрювачі бувають механічними та автоматичними, з конкретно визначеними фізичними характеристиками, а саме - рівень шумопоглинання, визначена кількість приточного повітря за годину, водонепроникнення, та є сертифікованими і мають всю необхідну документацію.

Наша фірма активно розвивається, відповідно, збільшився асортимент продукції та послуг. Це виготовлення та монтаж: металопластикових вікон і дверейбалконів (Rehau, Epsilon, Стеко, KBE, Trocal), мансардних вікон (Fakro, Velux, Roto), комплектуючих до вікон, фурнітури (Sigenia-Aubi, Vorne, Maco, Wink-Haus, G-U, розсувна фурнітура), віконних провітрювачів (Titon, Ventair), підвіконь (Danke, Opentech, Elite, Holzdorf ), жалюзі (горизонтальні, вертикальні), ролетів (на мансардні вікна, захисні, тканинні, бамбукові), дверей броньованих (Lacosta, Termoplast), дверей міжкімнатних (Оміс, Новий Стиль, Столяр), сайдингу (American, Royal, Альта сайдинг Софіт), гаражних воріт (Kruzik, Dorhan, Alutech, автоматика, захисні ролети), металочерепиці (Польща, Німеччина, Словаччина, Україна алюмоцинк), металопрофілю, ринв (Bryza, Plastmo, Profile).

Вікна, як і інші механізми, потребують технічного догляду для забезпечення максимального строку служби. Це змащення ущільнювача, змащення фурнітури, регулювання фурнітури і т. д. Існують спеціальні набори з догляду за вікнами, які можна придбати в магазині «Віконд», також можливий виклик майстра фірми «Віконд», котрий швидко та якісно виконає технічне обслуговування ваших вікон.

Для виконання робіт використовуються тільки високоякісні матеріали іноземного та вітчизняного виробництва. Всі комплектуючі сертифіковані в Україні.

 Фірма «Віконд» - бездоганна якість і чудовий сервіс! Чекаємо на вас вже сьогодні!