panel1
Самим унікальним у пристрої панелі Hybrid ТМ є застосування спеціальної кераміки, яка забезпечує акумуляцію тепла, як наслідок, повільну його віддачу, після автоматичного вимкнення приладу терморегулювальним пристроєм.

Самим унікальним у пристрої панелі Hybrid ТМ є застосування спеціальної кераміки, яка забезпечує акумуляцію тепла, як наслідок, повільну його віддачу, після автоматичного вимкнення приладу терморегулювальним пристроєм.

Опалювальна однієї панеллю площа – 7м2 або 20м3 при висоті стелі до 3м

diz3a diz8a ellit2

??????????????????????????????????????????

shop

 

20161202_120521 20161202_125043

 

 

 

 

 

Прайс-лист на панелі

teplo

teplo2

teplo3

Дизайн

Кліматичні умови більшості регіонів дозволяють говорити , що радіатори , конвектори , теплові панелі і інші джерела обігріву приміщень давно стали невід’ємною частиною , практично , будь-якого інтер’єру.

Старі моделі опалювальних приладів були великими , незграбними і не естетичними. Тому власники їх ховали і закривали декоративними екранами. Тепер у цьому немає необхідності !

Керамічна електропанель Hybrid TM стане прикрасою будь-якого , навіть самого вишуканого , інтер’єру.

Простота , елегантність і досконалість форми підкреслять бездоганний смак і наповнять будь-яке приміщення теплом і комфортом.

Лицьова керамічна поверхня – глянцева , у двох базових кольорах: чорний і білий. За бажанням і попереднім замовленням на партію продукції , можливе виготовлення виробів інших кольорів.

Додатково , можливе нанесення різноманітних малюнків і орнаментів на лицьову поверхню кераміки за допомогою лазерної граверовкі на автоматизованому обладнанні , з комп’ютерних моделях ( герби , логотипи , геральдичні знаки , вензелі , будь-які графічні зображення і елементи ) . Варіанти обмежені тільки дизайнерської фантазією замовника.

Основні переваги керамічної панелі опалення «HYBRID»:

Обігрів приміщень здійснюється м’яким тепловим потоком , що за біофізичному впливу на організм людини відповідає лікувальній дії російської печі і створює винятковий тепловий комфорт .

Економія електроспоживання в порівнянні з радіаторами , тепловентиляторами та тепловими завісами мінімум 20-30 % (особливо істотно при багатотарифний оплаті) .

Висока надійність , довговічність , пожежо-та вибухобезпечність .

При установці в дитячих , дошкільних закладах ( ігрових кімнатах , спальнях ) істотно збільшується комфортність перебування дітей і знижується їх схильність до простудних захворювань. Завдяки невисокій температурі поверхні і відсутності виступаючих частин , панелі безпечні для дітей будь-якого віку .

Не піднімає пил , не спалює кисень , не сушить повітря .

Схема панелі опалення « HYBRID » :

Застосування двох принципів обігріву – це нова традиція , в основі якої закладено досвід роботи в сфері енергозберігаючих технологій. Самим унікальним у пристрої панелі HYBRID є застосування кераміки. Ще з давнини кераміка служить людині . Від примітивного глиняного горщика -до надточних аерокосмічних технологій.

Принцип роботи керамічної панелі опалення « HYBRID » :

Для розігріву електропанелі застосовується нагрівальний елемент нового покоління – наукова розробка , раніше застосовувалася тільки в оборонній промисловості СРСР ( підводні човни , ракетні комплекси і т. д.). Унікальність в тому , що при малому споживанні електроенергії нагрівальний елемент має великий коефіцієнт тепловіддачі. Якщо класичний тепловий розрахунок енергоспоживання 100 Ват на 1 м2 , то тут 50 Ватт на 1м2 !

Кераміка нагріта до 80 градусів перетворюється в дуже ефективне інфрачервоне джерело тепла. А ось тильна сторона панелі з теплоакумулюючі покриттям розігрівається до температури 90 градусів , нагріває повітря і створює природну конвекцію . Електропанелі на сьогоднішній день є однією з найбільш ефективних і економних технологій електроопалення !

Безпека панелі опалення « HYBRID » :

Мабуть , почнемо з того , що ця панель не боїться практично нічого й приємно здивує навіть скептично налаштованого споживача .

Їм не страшні будь-які перевантаження в електромережі. Пил і бруд теж не перешкода. Металевий корпус , є захисним екраном , і знімає електромагнітне випромінювання з поверхні панелі. Безшумна робота , відсутність запаху , екологічно безпечні матеріали. Все це виводить її в розряд найбезпечнішого електроопалення !

Простота установки

Монтаж необхідно проводити силами фахівців – електриків , які мають 3-ій допуск.

opal-montazh