ДВЕРІ | МІЖКІМНАТНІ ДВЕРІ |

Колкція “Прем’єра”

Колкція “Класика”

Колкція “Стиль”

Пагонаж для колкцій

Прем’єра, Стиль

Пагонаж для колкції “Класика”

Шпонованя (дерев’яні) міжкімнатні двері володіють незаперечними перевагами перед іншими видами дверей . Чому люди стали все частіше зупиняти свій вибір на шпонованих дверях, чим вони відрізняються від інших, в чому їх особливості та переваги – про це та багато іншого ми і поговоримо в нашій статті.

Шпоновані двері мають істотно меншу вагу, ніж двері з цілісного масиву, також мають високі експлуатаційні властивості, стильний сучасний дизайн, відмінну якість, що немало важливо великий термін експлуатації, досить широкий вибір асортименту і вельми доступну вартість, до того ж вони мають досить високим ступенем еко логічності. Але це вже за умови, що ви придбали товар у досить сумлінного продавця, адже сертифікований шпон виробляють за допомогою спеціальних безпечних лаків і клеїв .

До того ж це оптимальний вибір за співвідношенням якості та вартості, а шпон цінних порід дерев має прекрасну декоративну цінність з відмінно вираженою текстурою дерева. Зовні такі двері не чим не відрізняються від зовнішнього вигляду дорогих дверей з цілісного дерева при вартості набагато меншою.

Головна відмінна риса у цих дверей криється у вихідному матеріалі при їх виготовленні. Але в тому то й справа що за дивно красивою оболонкою шпонованих дверей ховається недорогий вихідний матеріал, а його то, практично не видно. А самі двері виглядають дуже багато і розкішно. У них невисока собівартість, тому і ціна продажу досить приваблива.

Останнім часом у продажу у нас з’явилися не тільки вироби з цінних порід, але і цілком можливо вибрати для облицювання зовсім вже екзотичні зебрано, бамбук, ебони і багато інших. Також цілком можливо вибрати двері і економ класу відповідно до бажань і потреб покупця.

Останнім часом на ринок вийшли міжкімнатні двері з еко шпону. Цей матеріал складається з двох трьох і більше волокон деревини з мінімальним використанням сполучного клею. По суті він мало, чим відрізняється від звичайного шпону, тільки більш екологічний.

Шпоновані міжкімнатні двері в Рівному