Секційні гаражні ворота DoorHan (Дорхан) сконструйовані і розроблені в Росії. Так що можна з впевненістю сказати, що до українських морозів вони пристосовані. Товщина панелі 40 мм здатна витримувати перепад температури у 40 градусів. Погодьтесь — цього більше, ніж достатньо. Що ж приваблює покупців в цих воротах? Давайте розберемось.

Перше, що звертає на себе увагу — це демократична вартість при потужній товщині. Вартість воріт Дорхан стандартної комплектації може впевнено конкурувати з воротами інших виробників. Причому іншим виробникам часто доводиться оголошувати акції, щоб зрівняти ціни.

По-друге — конcтрукція панелі. Особливість панелей Дорхан — відсутність містка холоду. По всій висоті сендвіч-панелі зовнішній сталевий лист ніде не торкається внутрішнього сталевого листа, між ними завжди є пінополіуретан. За рахунок цього навіть на стиці панелей спостерігаємо гарну теплоізоляцію.

Ну і нарешті — зовнішній вигляд! Ну хто, скажіть мені, з виробників секційних воріт оздоблює свої вироби у вигляді старовинних дубових воріт з кованими завісами? А Дорхан може запропонувати своїм клієнтам такі ворота. І не тільки такі. Про стандартні сендвіч-панелі я не кажу, це і так зрозуміло. А ще — ворота прикрашені алюмінієвими молдингами, облицьовані під дубову вагонку… Загалом більше ста варіантів дизайну. На будь-який смак.

Панелі

В палітрі Дорхан 11 однотонних кольорів і два кольори під дерево: золотий дуб і венге. Товщина панелей, як ми вже знаємо, 40 мм, між панелями знаходиться поролонова прокладка. Під час зборки воріт завіси кріпляться саморізами, які захоплюють обидва сталеві листи: внутрішній і зовнішній.

 

Малюнок панелей традиційний для секційних воріт: панель “дошка” (S-line), панель “з широкою центральною полосою” (M-line), панель “хвиля” (V-line), панель “фільонка” (cassette), панель “горизонтальна полоса” (D-line) та ексклюзивна T-line.

Технічні характеристики

До всіх воріт Дорхан є ексклюзивні аксесуари, такі як ручки, ригельні замки, засувки, вікна, хвіртки. Гумові ущільнювачі надійно перекривають периметр і не дають вітру потурбувати неповторну атмосферу Вашого гаражу. Фурнітура може бути оцинкована або пофарбована, щоб підвищити довговічність Ваших воріт. Конструкція направляючих економить місце в приміщенні. А про Вашу безпеку турбуються пристрій для захисту від розриву пружин та обриву тросів.

Автоматика

Для зручності користування ворота можна обладнати фірмовою автоматикою DoorHan. А зі свого боку ми традиційно пропонуємо якісну автоматику інших виробників (Nice, Gant, BFT, An-Motors, Roger Technology), щоб не обмежувати Вас у виборі.

Замовляйте свої ворота.

 

 

Гаражні ворота Yett 01

Автоматичні гаражні ворота Dorhan RSD01

Автоматичні гаражні ворота RSD01


Автоматичні гаражні ворота RSD01S

Автоматичні гаражні ворота RSD02

Гаражні ворота Premium