image_0Від вікон у нашій оселі залежить мікроклімат, комфорт і безпека. Саме тому рівнянам пропонують встановити провітрювачі, які дозволяють легко дихати, заощаджувати і комфортно почуватися. Це перший крок до енергозбереження у Вашій оселі. Як із їх допомогою можна вберегти родину від хвороб, нещасних випадків та створити сприятливі умови, читайте далі.

Нещодавно у Рівному відбулася міжнародна виставка енергозберігаючих технологій, метою якої було привернення уваги мешканців Рівненщини до новітніх засобів, які заощаджують газ та тепло. На ній було представлено більше ніж 50 експонатів місцевих та закордонних фірм, серед яких і рівненська фірма “Віконд”.

Вона впродовж багатьох років є офіційним представником компанії “Здоровий Дім” у Рівненському регіоні і має право продажу та монтажу віконних провітрювачів виробництва Англії та Польщі.

p1110857

Цей компактний пристрій монтується на виробництві або вже на готове вікно. Завдяки дії природних законів різниці тиску зовні та всередині, повітря постійно потрапляє в приміщення, тим самим відбувається заміна відпрацьованого повітря, яке виходить назовні через вентиляційні канали.  Іншими словами –  це приточно-вентиляційний клапан.

Завдяки “дихаючим вікнам” дощ не потрапляє всередину оселі. Вони мають високі шумоізоляційні властивості. Крім того, провітрювач працює при зачиненому вікні.

image_1_1Сьогодні для України доволі актуальною є проблема енергозбереження. Адже у зв’язку із подорожчанням вартості комунальних послух нам потрібно навчитися заощаджувати. Як це зробити?

У країнах ЄС та світу майже півстоліття успішно застосовується система провітрювачів на вікнах. Це забезпечує свіже повітря в приміщенні та енергоощадність. Наприклад, у скандинавських країнах цими провітрювачами користуються впродовж 4 десятиліть. У Англії, Канаді та Польщі провітрювачі почали використовувати на початку 70-х років. Більше того, держава підтримує такі проекти, є відповідні закони, що регулюють діяльність цього напрямку енергозбереження. Чого не скажеш про Україну. Не так давно українці почали ставити металопластикові вікна, проте цього замало для отримання ефекту збереження тепла. Потрібна ще й вентиляція повітря для комфорту, безпеки та здоров’я.

crhsy

Як відбувається вентиляція за допомогою провітрювача?

001_5

 

25 м.куб/год (для однієї людини) — стільки свіжого повітря необхідно, щоб почувати себе комфортно у закритому приміщенні. У тих, де погана вентиляція, накопичуються забруднення із шкідливими речовинами пари, диму та в гіршому випадку чадного газу. Тому для того, щоб почуватися комфортно, потрібно подбати про вентиляцію.

Як потрапляє холодне повітря через відчинене вікно?

002_1

Наслідком порушення повітрообміну та вентиляції є утворення конденсату, грибка та цвілі на відкосах та стінах.

2345

Підвищений рівень вологості в приміщенні – привід задуматися про те, як боротися із цією проблемою. Це дає відчуття неприємного запаху і призводить до псування меблів, речей… Словом, це дискомфорт для всіх.

003_0

Крім того,  поганий повітрообмін часто стає причиною нещасних випадків, де працюють: газова плита, котел, колонка, камін.

gsaz

chadniy_gaz

Переваги, які ви отримуєте, обравши “дихаючі” вікна:

 • Енергоощадність (до 40% зменшуються витрати на опалення);
 • Зменшення витрат на непланові ремонтні роботи приміщень, спричинені появою грибків та плісняви;
 • Гарантія збереження теплопровідності вікна;
 • Створення максимально комфортних умов для проживання;
 • Довговічність віконних конструкцій;
 • Шумоізоляція;
 • Здорова родина;
 • Безпека;
 • Відповідність вікон нормативним документам.

fffff

Сьогодні ми звикли до побутової техніки, якою буквально заставлена квартира, а також різноманітних приладів переважно китайського виробництва. Та всі вони виділяють шкідливі речовини у герметичному середовищі. Тому встановлений провітрював вирішує і цю проблему.

Ще однією проблемою у нашій оселі є пил, який постійно накопичується.Вирішити це неприємне явище допоможе вбудований порохотяг. З його допомогою пил зникає безповоротно і назавжди.

567890

Монтаж провітрювачів

Зверніть увагу на правильність виконання площі січення пазу. Адже саме від цього залежить заявлена продуктивність.

На даній фотографії ПАЗ виконано правильно:

11426611_971767639540111_264481910_n

Так робити ні в якому разі не можна:

11423938_971767526206789_1952529859_n

Вікна з провітрювачами фірми відповідають всім стандартам і нормам щодо застосування:

dbn_ukr_prov

Отож, обравши “дихаючі вікна”,  у Вашій оселі завжди буде свіже повітря, що дозволить почуватися комфортно у будь-яку погоду всім членам сім’ї, Ви зможете заощаджувати тепло і почуватися у повній безпеці.

Встановивши максимально якісне вікно, ви отримаєте комфорт!

Фірма «Віконд» працює у сфері виробництва і монтажу метало-пластикових та алюмінієвих віконних систем із 2005 року. Це перша у Рівненському регіоні фірма, яка почала активно працювати над створенням і покращенням природної вентиляції, а саме монтаж на нові, а також на вже змонтовані металопластикові та дерев’яні конструкції з герметичним притулом клапанів провітрювання.

MIHICTEPCTBO РЕГlОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДIВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ ДЕРЖАВНЕ ПIДПРИЄМСТВО “ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛIДНИЙ IНСТИТУТ БУДIВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦIЙ” (ДП НДIБК) надав лист конструктив, в якому вказано, що технологія монтажу приточно-вентиляційних пристроїв,розроблена компанією, не порушує конструктивних функцій вікна, що дозволяє виробникам вікон не знімати своїх гарантійних зобов’язань.

Також надав лист-рекомендацію щодо застосування віконних провітрювачів, в якому вказано, що згiдно з проведеними випробуваннями віконні провiтрювачi типiв Ventair Thermo та SF Ventilator (в стандартнiй модифiкацii” та з акустичними накладками) рекомендуються для застосування в житлових та громадських будiвлях для забезпечення повiтрообмiну примiщень в яких встановленi віконні блоки з герметичним притулом. Розрахунок необхiдноi” кiлькостi провiтрювачiв в примiщеннi, якi забезпечуватимуть нормативний повiтрообмiн згiдно з вимогами ДБН В.2.2-15-2005 «Будинки i споруди. Житловi будинки. Основні положення», потрiбно проводити керуючись положеннями протоколiв N2 91KI12 вiд 23.04.2012 р. та N2 112KI12 вiд 08.08.2012 р.

Більше цікавої і корисної інформації у відео:


У магазині “Віконд” надають такі послуги:

 • Проектування;
 • Встановлення та доставка вікон;
 • Демонтаж старих вікон;
 • Монтаж ролетів та жалюзі;
 • Міжкімнатні та вхідні двері.

Більше інформації читайте на сайті: http://vikond.rv.ua/sample-page/vikonna-ventilyaciya/

Адреса: м. Рівне, вул. Кавказька, 7 (навпроти облдержадміністрації), тел.: 45-15-05.

Магазин-філіал: м.Рівне, вул.Кіквідзе, 34 (Автостанція «Залізнична»), тел.: 40-15-05,

Вул. Щаслива, 8, тел.: 0679271086

Телефони менеджерів: Андрій – (0672654579, 0503752390 sys.andrei@mail.ru),
Максим – 0679271086 (tulchuk@bk.ru),
Микола – 0679878981 (vikond_ua@ukr.net).

 Фірма «Віконд» — бездоганна якість і чудовий сервіс!