01 28_ed31474124c4e1be2902305664fa9060 38519982_1
Алюмінієві композитні панеліАлюмінієві панелі і конструкції – це складний багатошаровий матеріал, що представляє собою своєрідний “бутерброд” із двох шарів тонкого листового алюмінію й полімерного наповнювача між ними.Матеріал був розроблений спеціально для облицювання різноманітних будівельних конструкцій і фасадів будинків, а так само для окантовки дахів. Технологічність обробки дозволяє здійснювати різання, згинання, фрезерування, свердління навіть за допомогою ручних верстатів по дереву і алюмінію. Поверхня панелей ідеальна для друку методом шовкографії та нанесення аплікацій із самоклеючих вінілових плівок. Композитні панелі з алюмінію випускаються в багатій колірній гаммі: срібло, золото, червоний, жовтий, синій, зелений, білий, коричневий, чорний, різні відтінки “під мармур” – усього більше 30 кольорів. Застосовуються панелі в різних областях: реконструкція старих будівель, облицювання стін, виготовлення рекламних щитів і рекламних покажчиків, облицювання вагонів і автобусів та багато іншого. Термін служби алюмінієвих композитних панелей – до 50 років.

Властивості та переваги алюмінієвих панелей:

  • Ізоляція й захист:від звуку: застосування композитних панелей – це додаткова звукоізоляція для ваших стін. Наприклад, звукоізоляція стіни з легкого бетону підвищується в два рази;
  • від вологи: система навісу фасаду спроектована таким чином, що вся попадає на поверхню фасаду волога видаляється в дренаж, виключається її контакт з утеплювачем і стіною будинку.
  • Повітряний зазор за фасадною плиткою забезпечує відведення парів методом природної вентиляції, що запобігає утворенню конденсату на поверхні і всередині будівлі, а також відсиріванню і загнивання стін і теплоізоляційного матеріалу;
  • від електромагнітного випромінювання: алюмінієві панелі забезпечують ефективний захист будівлі від зовнішніх електромагнітних полів, значно послаблюючи їх вплив;
  • від вібрації: композитний матеріал здатний послабляти вібрацію (внаслідок відсутності резонансу). Фактор поглинання у АКП приблизно в 6 разів вище, ніж у алюмінієвих листів;
  • від пожеж: алюмінієві панелі зі спеціальним наповнювачем не підтримують горіння і можуть бути використані навіть на території АЗС.

Довговічність і стійкість:

  • Висока якість спеціального покриття композитних панелей дозволить вам бути впевненим у тому, що і через багато років навісний фасад не вигорить на сонці, не змінить колір під впливом атмосферних опадів.
  • При цьому АКП легко очищається від осілої на нього пилу і агресивних нальотів звичайною водою. З’являється можливість експлуатувати об’єкт без косметичного ремонту, не витрачати серйозні кошти і час на відновлення його зовнішнього вигляду.

Легкість і краса:

  • Композитна панель в середньому на 50 – 70% легше матеріалів аналогічного призначення (в 1,6 рази легше, ніж алюмінієвий лист, в 3,4 рази легше, ніж сталевий лист, і в 2,1 рази легше, ніж фіброцемент). Даний фактор дозволяє істотно знизити навантаження на несучі стіни, кріпильні елементи подоблицовочной системи, зменшити її загальну вагу.
  • Ще одна перевага композитних матеріалів – це безмежні можливості вибору кольору. Матеріали можуть мати практично будь-який колір по колірній шкалі RAL, можлива навіть розробка вашого індивідуального корпоративного кольору!

При цьому АКП добре відбиває сонячні промені, що надає йому чудовий зовнішній вигляд. Саме тому навісні фасади з алюмінієвих композитних панелей подобаються всім: власникові будівлі своєю практичністю, архітекторові й дизайнерові багатством варіантів, простому перехожому сучасним виглядом, перетворював обличя міст.

м. Рівне, вул. Кавказька, 7 (НАВПРОТИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ) або Кіквідзе, 34 (Автостанція «Залізнична»)

тел.: 067-987-89-81
тел./факс: (0362) 45-15-05