Історія компанії Алютех почалась в 1996 році зі звичайної фірми, яка збирала ролети з іноземних комплектуючих. В бажанні досягти більшого Алютех не зупинявся і з кожним роком нарощував як виробничі потужності, так і ринки збуту. Наразі основний завод з виготовлення довгомірних конструкцій і комплектуючих знаходиться в Білорусії. А в інших країнах, і в Україні зокрема, знаходяться заводи, які формують кінцеві вироби з вихідних матеріалів.

В Броварах під Києвом виготовляють всі види воріт Алютех самих популярних комплектацій та кольорів. Кожні ворота виготовляються індивідуально під Ваше замовлення: колір, вид панелі та розмір, з точністю до 5 мм. Термін виготовлення складатиме 5-10 днів.

Якщо ж Вам захочеться незвичний колір, попит на який виникає рідко (наприклад вишня (махагон)), то Ваші ворота будуть робити в Мінську і час виготовлення значно збільшиться — до місяця. Якість залишиться традиційно високою.

Алютех виготовляє як секційні ворота в гараж, так і алюмінієві відкатні або розпашні ворота в двір.

Секційні гаражні ворота

Секційні ворота є двох видів призначення: гаражні та промислові. Кожні з них представлені в двох серіях: Trend (Тренд) та Classic (Класік). Ворота Тренд будуть товщиною 40 мм, а Класік — 45 мм.

Панель

Сендвіч-панель ворот Алютех заповнена вспіненим пінополіуретаном. Зовнішній сталевий лист панелі має спеціальний адгезійний шар з внутрішньої сторони — повернений до наповнювача. Завдяки цьому шарові зовнішній сталевий лист надійно склеєний з наповнювачем і панелі не “розбиваються” навіть за довгі роки експлуатації, навіть якщо знаходяться на сонячній стороні Вашого фасаду. Зовнішній та внутрішній листи сендвіч-панелі мають замкнений контур. Контур замикаєтьсья з внутрішнього боку панелі і листи завальцьовуються. Завдяки цьому утворюється ніби чотири шари сталевого листа. І саме в цьому місці встановлюються завіси, якими панелі скріплюються при зборці воріт. Конструкція виходить надміцною.

Сендвіч-панель Алютех
З’єднання панелей Алютех

За коефіцієнтом опору теплопровідності панель Тренд (40 мм) відповідає цегляній кладці товщиною 50 см, а панель Класік (45 мм) — цегляній кладці товщиною 60 см. Тобто Ви цілком безпечно можете робити опалення в гаражі і тепло зберігатиметься всередині. Ви обов’язково оціните таку опцію, коли зберетесь взимку з друзями “відрегулювати щось там в салоні” і в гаражі буде тепло, як в хаті.

Малюнок поверхні сендвіч-панелей представлений чотирма видами: мікрохвиля, широкий, середній та вузький гофри (L-гофр, M-гофр, S-гофр відповідно) і спеціально для естетів — фільонка. Десять стандартних однотонних кольорів та три кольори під дерево: золотий дуб (хіт продажів), темний дуб та вишня (вишнею дійсно можна здивувати всіх своїх знайомих).

Мікрохвиля Алютех
Широкий гофр Алютех
Середній гофр Алютех
Вузький гофр Алютех
Фільонка Алютех

Кольори Алютех
Кольори під дерево Алютех

Фурнітура

Для гаражних секційних воріт Тренд з товщиною панелі 40 мм використовується фурнітура з оцинкованої сталі. Для воріт серії Класік з торсіонним валом, а також для промислових секційних воріт використовується фурнітура з нержавіючої сталі. У фурнітуру входять: завіси для з’єднання панелей, кронштейни та ходові ролики.

Пружинний механізм

Для гаражних воріт передбачені два види пружинних механізмів: пружини розтягу та торсіонний вал. Пружини розтягу мають певні обмеження по площі воріт, але для їх влаштування може вистачити лише 10 см простору до стелі над проємом. Торсіонний вал має значно ширший діапазон площ воріт на які він може бути встановлений. Тому торсіонний вал використовується як для гаражних, так і для промислових воріт. За потреби, для дуже великих розмірів, ворота можна обладнати навіть двома парами пружин на торсіонних валах. Це дозволяє виготовляти ворота розмірами до 8х7 метрів.

Пружини розтягу Алютех
Торсіонний вал Алютех

Ресурс, гарантія та технічні характеристики

Пружинний механізм розрахований на 25 000 циклів відкривання-закривання. За середньої частоти роботи 4 цикли на добу, цього має вистачити на 7 років служби. Гарантія на ворота 2 роки. Конструкцією воріт передбачений захись від зацепів, затискання пальців, падіння полотна та неконтрольованого руху. Полотно воріт має зупинитись і не рухатись в тому положенні, в якому Ви їх залишите. Для цього вага воріт врівноважується силою натягу пружин. На практиці я це наочно зрозумів, коли мій п’ятирічний син вручну відкрив гаражні ворота, які не були обладнані автоматикою.

Умови монтажу

Воротами Алютех можна обладнати майже будь-який гараж. Для складних випадків передбачений низький, високий або вбудований монтаж.

Автоматизація

Для своїх клієнтів Алютех пропонує автоматику трьох виробників на вибір: An-Motors (Ан-Моторс), Marantec (Марантек) (Німеччина) та Comunello (Комунелло). Комунелло це відносно нова в Україні італійська автоматика, яка ще не до кінця адаптована для місцевих умов. Тому спеціально для наших клієнтів ми розширюємо асортимент автоматики, якою Ви можете обладнати свої ворота Alutech. І пропонуємо перевірений Nice, BFT або Roger Technology.

Якщо Ви зупинили свій вибір на воротах Alutech, то це гарний вибір і ми чекаємо Ваш дзвінок, щоб виїхати на замір.